Úvod > Co chcete dělat? > Sdílená kola Nextbike ve Zlíně
Životní styl

Sdílená kola Nextbike ve Zlíně

Půjčte si sdílené kolo a pak ho vraťte do určeného stojanu. Vše jednoduše a rychle přes naší appku nebo zákaznickou linku. Firma Nextbike nabízí ve Zlíně 120 mechanických 8 rychlostních kol a 25 elektrických sdílených kol na 80 oficiálních stanicích.
Půjčte si sdílené kolo a pak ho vraťte do určeného stojanu. Vše jednoduše a rychle přes appku nebo zákaznickou linku. A jak to funguje?

Nejprve se zdarma zaregistrujete a stáhnete si appku nextbike do svého mobilu. Účet aktivujete verifikací platební karty. Pak spustíte appku nextbike, zvolíte "Půjčit kolo" a naskenujte QR kód na kole. Kolo se automaticky otevře a vy můžete vyrazit. Po jízde vrátíte kolo do oficiální stanice nextbike a stáhnete páčku nad zadním kolem směrem dolů. Výpůjčka se tak automaticky ukončí.

Ve Zlíně můžete od března do prosince využít 120 mechanických a 25 elektrických sdílených kol si můžete půjčit nebo vrátit na 80 oficiálních stanicích pro co nejefektivněji přesun po městě.
 

Je dobré vědět, že...

  • prvních 30 minut je zdarma na každou výpůjčku, poté standardní sazba daného města
  • tarify se vztahují na mechanická kola ve městech Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Havířov, Opava, Prostějov, Kladno, Hlučín, Zlín, Beroun, Písek, Pardubice, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Bakov nadd Jizerou, Mnichovo Hradiště, Krnov, Frýdek-Místek a Uherské Hradiště
  • měsíční tarif platí 31 dní a automaticky se prodlužuje
  • roční tarif platí 365 dní a automaticky se prodlužuje
  • měsíční i roční tarif se dá zrušit ve vašem účtu, v zákaznické aplikaci nextbike nebo po kontaktování zákaznické linky
  • na svůj účet si můžete vypůjčit až čtyři kola najednou a vzít na projížďku své kamarády nebo rodinu.

Ubytování a restaurace v okolí