!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Vyjížďka po Praze v mini Hot Rod
Zážitky

Vyjížďka po Praze v mini Hot Rod

Vyjížďka ve voze, který nemá obdoby, projížďka může být jak centrem města, tak pro milovníky krajiny i po okresní cestách. Může být i individuální trasa dle přání, stačí ŘP sk. B, vzrušení, trvalý úsměv a zábava zaručena!
Jedinečná projížďka Prahou nebo okolí v unikátním mini Hot Rodu, jediným v ČR. Usedněte za volat, pouze 35 cm nad zemí a poznejte Prahu při pohodové jízdě ve voze poháněném zadní nápravou, 170ccm, s koženými sedačkami a maximální rychlostí 90km/h. Každý se za vámi otočí, budete středem pozornosti a v přímém kontaktu s okolím. Vůně benzínu, vítr ve tváři a mouchy mezi zuby z trvalého úsměvu. To je zábava jen s Hot Rod Prague!

Jezdíme 30, 45, 60 a 90 min. Vůz je automat, jede se pouze po silnicích, nulová tolerance alkoholu. Budtě obdivováni jako celebrita, jeden foťák nezustane nezmáčknut, jedna pusa nezůstane bez úsměvu. Na jednu jízdu může být dohromady až 5 řidičů.
Zobrazit více