Úvod > Co chcete dělat? > Beach volejbal v Praze na Strahově
Životní styl

Beach volejbal v Praze na Strahově

Letní plážové teplo v hale uprostřed zimy a na písku ... a v Praze! Ve Sportovním areálu Strahov najdete nejen vnitřní kurty na beachvolejbal, ale i venkovní hřiště.
Beach Praha Arena je univerzální beach volejbalový klub. Ve dvou halách v zimě a na šesti kurtech v létě slouží jak členům klubu, tak ve volných kapacitách také veřejnosti. Právě zde naleznete jedinou pevnou halu s vyhřívaným pískem v ČR. Beachvolejbalové kurty jsou doplněny fotbalovým hřištěm s trávou III. generace.

Beachclub Strahov je otevřený areál beach volejbalu a ostatních pískových sportů. Provozní dobu je pro konkrétní den najdete v online rezervačním systému na stránkách Beachclubu Strahov. Hrací možnosti jsou dvojí – pravidelné rezervace s předplacenou hodinou a jednorázové rezervace.

Hala je postavena ve funkcionalistickém stylu, původně jako sokolovna v roce 1933 a vytápí ji celkem 3,5 km trubek podlahového topení. Jihovýchodní stranu tvoří tritermální prosklená fasáda a 150 tun bílého křemičitého písku dovezeného od Máchova jezera je tak prosluněno a topením prohříváno až na 30°C. To je teplota, kterou již člověk vnímá jako hřejivou. Teplotní gradient v prostoru haly je výškově stálý, což znamená, že ve výšce pohybu sportovců do 2m nad pískem je teplota až 18 – 20°C. Bezprašnost haly zajišťují stropní sprinklery a podtlakové ventilátory odsávající prach.

Provozovatel

Beachclub Strahov o.s.

Chodecká 1230
160 00 Praha 6
Tel.:
+420 233 109 306
Email:
recepce@beachprah...
WWW:
www.beachpraha.cz
GPS:
50,083500 14,384200
 
Region:
Praha
Město:
Praha 6
 

Vstupné

Poznámka:Podle termínu, viz web.

 

Časová náročnost

1,5 hodiny