Úvod > Co chcete dělat? > Vitální svět – antické lázně na dosah ruky na Darovanském dvoře
Vitální svět - antické lázně na dosah ruky na Darovanském dvoře
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Vitální svět – antické lázně na dosah ruky na Darovanském dvoře

Pokud hledáte lázně, kde se budete cítit jako staří Římané, čeká na vás Resort Darovanský dvůr v idylické krajině přírodního parku Horní Berounka. Kromě 27jamkového golfového hřiště tu objevíte luxusní wellness centrum Vitální svět, jedinečný prostor vybudovaný ve stylu starých římských lázní.
Na více než 300m² naleznete magický prostor zdobený mozaikami, mramorem či nefritovým obkladem s antickými reliéfy. K dispozici jsou různé druhy relaxačních procedur, koupelí a inhalací, vše působivě umocněné kouzelnou hrou světel, barev a vůní. Využít můžete nejenom whirlpool s masážními tryskami a vodou prozářenou jiskřivým světlem, ale také bylinkovou inhalaci s vůní levandule či heřmánku, tradiční římskou páru, kruhovou Kneippovu koupel nebo působivou ledovou studnu s homolí třpytivé ledové tříště.

Nechybí rovněž klasická finská sauna s ochlazovacím bazénkem plným ledových krystalů, solná inhalace, masáže nebo turecké lázně Hammam. Pro klidnou relaxaci a odpočinek je určeno Thepidárium s vyhřívanými lehátky, Laconium společenská místnost, která svojí tichou atmosférou hladí po duši, meditační místnost s noční oblohou a pláží plnou křemenných valounků nebo tajemná Amorova komnata pro nerušené soukromí.

Vitální svět Resortu Darovanský dvůr prezentuje nový životní styl, nabízí odpočinek a relaxaci, uvolnění těla i mysli a napomáhá tak obnovit fyzické i duševní zdraví.

Provozovatel

Kongres&Golf hotel Darovanský dvůr***/****

Darová 3
338 24 Břasy
Tel.:
+420 371 740 711
Email:
recepce.hotel@dar...
Email:
sales@darovanskyd...
WWW:
www.darovanskydvu...
GPS:
49,833100 13,527900
 
Region:
Plzeňský kraj
Oblast:
Brdy a okolí
Město:
Břasy
 

Vstupné

Cena: 450 Kč

Poznámka:Cena za 2 hodiny ve Wellness Vitálním světě, všechny procedury kromě masáží do 18 hod. Od 18 hod.: 700 Kč/2 hodiny. Klasická masáž celková: 700 Kč/60 min.

 

Časová náročnost

2,0 hodiny