Úvod > Co chcete dělat? > Vinný sklep U Hroznu
Gurmánská turistika

Vinný sklep U Hroznu

Bohaté celovečerní programy pro firemní nebo soukromé akce, ale i možnosti pořádání školení a svatebních hostin včetně obřadu nabízí vinný sklep U Hroznu v Čejči. Nabízíme degustace vín se sklepmistrem a jejich neomezenou konzumaci k vybranému menu. Kapacita sklepu je až 100 osob.
Sklep se nachází na vlastním pozemku (cca 75 arů), takže je možno se projít v příjemném prostředí malého ovocného sadu a vinice. Pro venkovní posezení jsme zde vybudovali novou zahradní terasu za sklípkem pro cca 70 osob (100 m2).

Nabízíme vlastní kvalitní sudová vína a jejich degustaci s výkladem sklepmistra. Lahvová vína si můžete koupit v naší vinotéce. Ve sklípku je možno pořádat i různá školení, prezentace, teambuildingy nebo workshopy, jelikož je vybaven kvalitním dataprojektorem a projekčním plátnem. Kapacita pro školení je 50 až 60 osob. Sklípek je vybaven volným bezdrátovým připojením k síti (Wi-Fi).

Pořádáme také svatby, včetně svatebního obřadu přímo na naší zahradní terase s ozvučením a kapacitou cca 60 osob. Náš sklípek je také ideálním místem pro pořádání narozenin a jiných oslav.

Na trhu působíme již několik let, našimi klienty jsou významné firmy působící v ČR, cestovní kanceláře, zájmová sdružení, odborové organizace apod. Rádi Vám zajistíme rezervaci ubytování různých kategorií (penziony, hotely) v okolí sklípku ve vzdálenosti cca 800 m až 12 km.

Máme otevřeno celoročně na základě objednávky.

Ubytování a restaurace v okolí