Úvod > Co chcete dělat? > Gurmánská turistika > U Šesti Kohoutů
gril
Gurmánská turistika

U Šesti Kohoutů

U Šesti Kohoutů je první značková restaurace Pivovaru Rohozec, která má vlastní koncept. Nyní mají zákazníci jedinečnou možnost přímo v centru Liberce, hned vedle libereckého bazénu, ochutnat kompletní sortiment pivovaru Rohozec a dopřát si grilované speciality.

Jsme tu s vámi již více než rok a těšíme se vaší přízně! Kdo nás ještě neznáte, tak nás najdete na Tržním náměstí v Liberci. Jsme specialisti na grilovaná kuřata, ale umíme toho mnohem víc! Přijďte ochutnat taje naší kuchyně od španělského ptáčka pro exotickou Jambalayu! Vaši žízeň uhasí kompletní sortiment Pivovaru Rohozec.

Obědy u nás probíhají formou bufetu! Mimo našich vypečených kuřat ze speciálního francouzského grilu si můžete vybrat z mnoha dalších jídel. S prázdnými žaludky neodejdou ani vegetariáni, milovníci zdravého životního stylu nebo prostě ti, kteří mají zrovna chuť na něco lehčího, zvolit můžete salát nebo fit přílohu ve formě grilované zeleniny. Nabídku měníme každý den.
 
A jak vlastně ten náš bufet funguje? Prvotním impulsem je váš hlad! Pak už je to jasné, vydáte se k nám, popadnete tác, příbor a vyberete si podle Vaší chuti. U pokladny si doobjednáte pití nebo nějakou sladkou tečku na závěr.

Úderem 15.hodiny zavíráme náš bufet a necháme tvořit naše mistry kuchyně dle stálé nabídky U6K. Vezměte rodinu, přátele nebo kolegy z práce a pojďte si vychutnat kvalitní pokrmy s pivem Českého ráje. V menu naleznete vše od menších jídel jen tak na chuť nebo k pátečnímu pivečku přes polévky až po rožněná masa či hlavní chody včetně nabídky chutných omáček, dipů a příloh.

Kohout Rudy
Nejdůležitější člen našeho týmu je Rudy. Celým jménem samozřejmě Rudolf Kohout. Ač ho bohužel nemůžete vidět tak často, protože je velice zaneprázdněn prací, má své kohoutí drápy ve všem, co se u nás šustne. Přísně dohlíží na receptury v kuchyni, vyřizuje veškerou agendu a rád si dá jedno až několik pivek.

Gril párty 
Zažijte to nejlepší od Kohoutů! Šest masitých servírovaných chodů včetně překvapení v podobě variace předkrmů a ochutnávka tří piv Rohozec. Nezní to přímo královsky? Cena je naopak lidová, tohle vše můžete zažít za 366 Kč / osobu. Gril party je ideální pro výročí či jiné mimořádné okamžiky. Vychutnat si ji ale můžete i jen tak.

Degustace piva
Každé první úterý v měsíci v 18 hodin vám bude k dispozici specialista z Pivovaru Rohozec, který vás zasvětí do tajů zlatavého moku, a to vše v zázemí naší příjemné restaurace. Okusíte celkem 5 piv Rohozec a připraveno bude i drobné občerstvení z kohoutí kuchyně.

Komentovaná prohlídka výstavy Index 2

Tvorba Jana a Petra Stolínů je inspirována minimalistickým hnutím. Vycházejí z elementárních atributů a jednoduché geometrie a dosahují tím maximálního účinku. Provází autoři.
Liberec, Liberecký kraj

Jarní výtvarný ateliér – Za vysvědčení do Lázní

Konec pololetí se blíží a naše lektorské centrum Vás srdečně zve na jednodenní výtvarný ateliér s názvem Za vysvědčení do Lázní.
Liberec, Liberecký kraj

Vernisáž k výstavám Petry Švecové a Camerona Tauschke

Vernisáž k výstavám Petra Švecová | V zahradě a o kus dál a k výstavě Cameron Tauschke | Vallyes of the heart
Liberec, Liberecký kraj

Komentovaná prohlídka – Zdenka Marie Nováková – Souznění

Výstavou obrazů významné architektky provede kurátorka Johana Kabíčková.
Liberec, Liberecký kraj

Letní promenáda Liberec

Promenádní Masarykova třída (dříve třída císaře Josefa) spojuje střed města s Lidovými sady a byla vždy cílem procházek Liberečanů, kteří zde hledali klid a osvěžení a vyráželi na výlety do blízkých Jizerských hor.
Liberec, Liberecký kraj

Bazén Liberec – užijte si s dětmi aktivní odpočinek

Plavecký bazén pro širokou veřejnost (50 m, 8 drah) se skokanskou věží (1, 3 a 5m), dětský bazén, dětské brouzdalište s vodním hříbkem, a dokonce divoká řeka s vířivkou pod širým nebem. Nejdelší tobogan mezi Mnichovem a Moskvou v provozu! To si nemůžete nechat ujít.
Liberec, Liberecký kraj

Zahrada vzpomínek v Liberci

Liberecká Zahrada vzpomínek obsadila druhé místo v soutěži Parky a zahrady roku 2013 v ČR. Zahrada je volně přístupná a jsou zde k vidění významné hrobky.
Liberec, Liberecký kraj

Hrobka rodiny Liebiegů v Liberci

Rodinná hrobka Franze Liebiega, nejvýznamnějšího libereckého továrníka, se nachází na bývalém městském hřbitově, dnes Zahradě vzpomínek.
Liberec, Liberecký kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Labský zámek v Liberci

Chcete strávit krásný den s rodinou či přáteli? Vydejte se do restaurace Labský zámek a vychutnejte si jedinečný zážitek díky špičkovým šéfkuchařům.
Liberec, Liberecký kraj

Mikyna Coffee&Food Point

Každého návštěvníka liberecké kavárny Mikyna jistě zaujmou skládané geometrické lustry a chalupářské židle. Rodinná kavárna a bistro nabízí každý den originální vegetariánská jídla ze surovin, které většinou pocházejí z tuzemských polí, zahrad a lesů.
Liberec, Liberecký kraj

Restaurace Masa Buka

Navštivte vyhlášenou řeckou tavernu Masa Buka a ochutnejte kousek Řecka v samotném centru Liberce!
Liberec, Liberecký kraj

Wellness penzion U Muzea

Příjemné ubytování v rodinném penzionu v nejhezčí části města Liberec obklopené zelení. Centrum města je vzdáleno pár minut chůzí.
Liberec, Liberecký kraj