Úvod > Co chcete dělat? > Památky > Praha s průvodcem
Prague:Guides&Tours průvodce
Památky

Praha s průvodcem

Ať už se toužíte projít historickým centrem, poznat některou z pražských čtvrtí (třeba i tu, ve které právě bydlíte), prozkoumat tajuplná či malebná zákoutí, vždy se můžete obrátit na profesionální a licencované průvodce Prague City Tourism.
PRIVÁTNÍ PROCHÁZKY PRAHOU
Ať už se toužíte projít historickým centrem, poznat některou z pražských čtvrtí (třeba i tu, ve které právě bydlíte), prozkoumat tajuplná či malebná zákoutí, vždy se můžete obrátit na profesionální a licencované průvodce Prague City Tourism. Ukážeme vám, kde se točily slavné české a hollywoodské trháky a kde se dodnes čepuje nejsilnější české pivo.

PRO DĚTI
Privátní procházka Prahou může být i interaktivním zpestřením všedního dne pro rodiny s dětmi, školy či zájmové kroužky. Mimo následující vycházky vám ke strávení rodinných chvilek přizpůsobíme i trasy z naší stálé nabídky. Školám pak rádi vytvoříme i například doprovodný program k učivu. Čekají pak na vás vycházky pražským Vyšehradem, po stopách malostranských a staroměstských domovních znamení, za staropražskými strašidly nebo za zvířecími obyvateli Malé Strany

ZNÁTE Z VLASTIVĚDNÝCH VYCHÁZEK​
Promeškali jste vycházku z programu Pražské vlastivědy nebo
přemýšlíte nad originálním programem pro sebe, svou rodinu,
přátele či kolegy z práce? Díky nám budete moci podniknout
vlastivědnou vycházku kdykoliv a zcela dle vašeho přání.
Vyberte si z exkluzivních tras a vychutnejte si Prahu v soukromí! 

Zjistíte, kde se nacházely salony lásky, proniknete do katovškého řemesla, zjistíte více o alychymii a medicíně staré Prahy, zkrátíte si cestu pražskými pasážemi, objevíte kouzlo pražsých mostů a zjistíte, kde se mohly odehrávat Rychlé Šípy


 

Benefiční koncert pro Itibo

Na koncertě vystoupí členové spolku Lieder Company Prague v programu složeném z klasicistního a romantického nejen písňového repertoáru. Večerem provázejí Radka Fidlerová a Milan Lukáš Šnajdr.
Praha 5, Praha

Nothing else, Mothers – poprvé ve Švandově divadle

Kompozice vztahu mezi matkou a dcerou. Něha a síla, odpoutání, vymezení i přijetí. Autorská inscenace Dominiky Špalkové a Anny Klimešové poprvé ve Švandově divadle!
Praha 5, Praha

Smrt mu sluší

Největší divadelní událost od přeletu rakve nad Národním divadlem. Původní komedie z divadelního prostředí.
Praha 5, Praha

Cyrano z Bergeracu

Slovo jako prostředek lásky. Slovo jako zbraň. Přepis romantického příběhu v beat boxovém rytmu.
Praha 5, Praha

Aktivity v okolí

Pražská vlastivěda – vlastivědné vycházky s Prague City Tourism

Zajímáte se o pražskou historii, architekturu či svou čtvrť? Vyzkoušejte vlastivědné vycházky, které pořádá Prague City Tourism (dříve Pražská informační služba). Konají se celoročně, každý měsíc se pravidelně obměňují.
Praha 5, Praha

Squash & Fitness centrum Arbes v Praze

Squash a fitness centrum Arbes je menší sportovní zařízení pro ty z vás, kteří preferují sportování s rodinnou atmosférou.
Praha 5, Praha

Chléb a hry

Království značky Albi, svět deskových her, chytrých knížek a voňavého chleba.
Praha, Praha

Klub tradiční karate v Praze 5

Klub v pražských Stodůlkách se věnuje výuce umění karate a sebeobrany. Jedná se o školu s dlouholetou tradicí, která pořádá pravidelné tréninky pro všechny zájemce starší 15 let.
Praha 5, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Gaigher

Prodáváme klasické zákusky i speciální pro diabetiky, šlehačkové, ovocné, svatební, slavnostní i dětské dorty.
Praha, Praha

Francouzská restaurace Papi Oliver na Smíchově

Papi Oliver je francouzská restaurace, provozovaná od prosince 2015 vnukem a dcerou známého francouzského kuchaře Raymonda Olivera.
Praha 5, Praha

Bockem

Tady si udělejte na snídani opravdu čas, hned z rána to totiž bude zážitek, který vám prosvítí celý den, za kterým se také jistě brzy s přáteli vrátíte. Bockem totiž servíruje nejen tříchodové večeře, ale právě i snídaně.
Praha 5, Praha

Café Savoy v Praze

Na břehu Vltavy, nedaleko Kampy a úpatí Petřína, najdete restauraci a kavárnu Café Savoy ze známého řetězce Ambiente. Vedle široké nabídky zákusků a snídaní zde dostanete i mnoho specialit převážne francouzské kuchyně. Počátky Café Savoy sahají do konce 19. století.
Praha 5, Praha