!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Praha s průvodcem
Památky

Praha s průvodcem

Ať už se toužíte projít historickým centrem, poznat některou z pražských čtvrtí (třeba i tu, ve které právě bydlíte), prozkoumat tajuplná či malebná zákoutí, vždy se můžete obrátit na profesionální a licencované průvodce Prague City Tourism.
PRIVÁTNÍ PROCHÁZKY PRAHOU
Ať už se toužíte projít historickým centrem, poznat některou z pražských čtvrtí (třeba i tu, ve které právě bydlíte), prozkoumat tajuplná či malebná zákoutí, vždy se můžete obrátit na profesionální a licencované průvodce Prague City Tourism. Ukážeme vám, kde se točily slavné české a hollywoodské trháky a kde se dodnes čepuje nejsilnější české pivo.

PRO DĚTI
Privátní procházka Prahou může být i interaktivním zpestřením všedního dne pro rodiny s dětmi, školy či zájmové kroužky. Mimo následující vycházky vám ke strávení rodinných chvilek přizpůsobíme i trasy z naší stálé nabídky. Školám pak rádi vytvoříme i například doprovodný program k učivu. Čekají pak na vás vycházky pražským Vyšehradem, po stopách malostranských a staroměstských domovních znamení, za staropražskými strašidly nebo za zvířecími obyvateli Malé Strany

ZNÁTE Z VLASTIVĚDNÝCH VYCHÁZEK​
Promeškali jste vycházku z programu Pražské vlastivědy nebo
přemýšlíte nad originálním programem pro sebe, svou rodinu,
přátele či kolegy z práce? Díky nám budete moci podniknout
vlastivědnou vycházku kdykoliv a zcela dle vašeho přání.
Vyberte si z exkluzivních tras a vychutnejte si Prahu v soukromí! 

Zjistíte, kde se nacházely salony lásky, proniknete do katovškého řemesla, zjistíte více o alychymii a medicíně staré Prahy, zkrátíte si cestu pražskými pasážemi, objevíte kouzlo pražsých mostů a zjistíte, kde se mohly odehrávat Rychlé Šípy


 
Zobrazit více

Ubytování a restaurace v okolí