!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Sportovní organizace Adventure4u - sport, zábava a adrenalin
Zážitky

Sportovní organizace Adventure4u - sport, zábava a adrenalin

Volnočasová a sportovně vzdělávací organizace Adventure4u v Horoměřicích je zde pro to, aby vám a vašim dětem zajistila zajímavé zážitky a aktivity. Adventure4u se vždy co nejvíce podřídí potřebám klientů a nabízí jim opravdu nezapomenutelné zažítky.
Volnočasová a sportovně vzdělávací organizace Adventure4u v Horoměřicích pořádá krátkodobé sportovní akce a jednodenní i vícedenní sportovní kurzy. Můžete se přihlásit na kurzy lezení, lyžování, půjčit si čtyřkolku či se zúčastnit dalších zajímavých aktivit.

Závazkem organizace je poskytnutí nejlepších služeb v oblasti zábavy, vzdělávání a sportu díky naším kvalifikovaným instruktorům. Jedním z významných prvků, na který se v Adventure4u důkladně zaměřují, je zajištění bezpečnosti a profesionální přístup ke každému jedinci individuálně.

Konečným cílem celé organizace je sjednotit a zapojit všechny do aktivit, které se zde pořádají a díky těmto zážitkům a zkušenostem zaručit lepší uplatnění v životě.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 22. 8. 2019

Aktivity v okolí

Relax park Modrá Stodola

Relax park Modrá Stodola

Horoměřice, Střední Čechy
Kurzy landkitingu Statenice

Kurzy landkitingu Statenice

Statenice, Střední Čechy
Jezdecká stáj Preláta na Přední Kopanině

Jezdecká stáj Preláta na Přední Kopanině

Praha-Přední Kopanina, Praha