!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Relax park Modrá Stodola
Životní styl

Relax park Modrá Stodola

Dokonalým skloubením romantického prostředí bývalé zemědělské usedlosti s nejnovější technologií vznikl rozsáhlý objekt zahrnující služby čtyřhvězdičkového hotelu s konferenčním sálem, prostory pro sport, zábavu a wellness centrum včetně beauty služeb.
Cílem komplexu je nabídnout indoorové, outdoorové aktivity a služby spojené s rekreací, regenerací, zábavou a vzděláváním v atraktivním prostředí doplněné jak stravovacími, tak ubytovacími službami. Jako součást objektu byla vybudována restaurace nabízející moderní českou i evropskou gastronomii na vysoké profesionální úrovni.

V hotelu naleznete privátní wellness, ve kterém najdete whirlpool, bylinkovou saunu, masáže, double masáže a relaxační místnost.

Centrum nabízí služby spojené s rekreačním i profesionálním sportem pro děti i dospělé. Připravujeme pro vás aktivity s celoročním využitím. V letním období možnost jízdy na kole po jedné z nejhlavnějších pražských cyklostezek, hru petangue, nordic walking po okolí, prolézačky na dětském hřišti. V zimním období pak bowling, ping-pong, trampolína, dětský koutek s konzolí Wii až po aktivity fyzicky méně náročné - kulečník, karambol, šipky a jiné. Je možné využít také odborných masáží či služeb fyzioterapeuta. Na své si přijdou jednotlivci, partneři i rodiny s dětmi, mladí i ti dříve narození.

Firemní klientele nabízí Relax park Modrá Stodola ideální podmínky pro různé typy a formy firemních aktivit.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 3. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí