Úvod > Co chcete dělat? > Segway tours v Českém Krumlově
Letní sporty

Segway tours v Českém Krumlově

Nabízíme atraktivní zážitkovou jízdu na vozítku Segway po Českém Krumlově. Trasy zvládne široké věkové spektrum zákazníků (8 až 70 let). Po celou dobu jízdy vám bude k dispozici instruktor, který vás na stroji zaučí a trasu absolvuje s vámi. Zaučení je jednoduché a rychlé.
Trasa č.1 trvá 60 minut a vede centrální částí Českého Krumlova za využití méně frekventovaných ulic, aby byl zážitek z jízdy co nejméně rušen turistickým ruchem, ale aby bylo přesto možné nahlédnout do středověkých koutů města, které svou malebností dokreslí celkový dojem z jízdy. V rámci této trasy budete mít možnost vidět celé město z výšky a také se projedete okolo řeky, kde vám Český Krumlov ukáže svou idilyckou tvář v podobě hezké přírody a impozantních pohledů na starou zástavbu. Po celou dobu je vám k dispozici radou a pomocí náš instruktor. Cena této trasy je 1250 Kč za osobu. Trasu si můžete objednat telefonicky (608 525 254), emailem a nebo přímo v sídle naší firmy v Českém Krumlově.

Trasa č.2Adventure Segway tour trvá 120 minut a je možné ji objednat  až pro čtyři osoby. Je určena pro sportovně založené jezdce, protože obsahuje adrenalinové prvky. . Absolvujete ji vždy se zkušeným průvodcem, který vás před jízdou na stroji zaučí a bude vám po celou dobu k dispozici. Zakoupením této Adventure trasy získáte nádherný výlet do okolí Českého Krumlova obohacený o adrenalinové prvky, jako jsou například dobytí Křížové hory a Segway outdoor po Smutném lese, které jistě rozbuší vaše sportovní srdce. Jízda v terénu po lesních cestách na Segway je opravdovým zážitkem, který vás uvolní a na chvíli vám dovolí zapomenout na všední starosti. 

Trasa je přiměřeně náročná a zvládne ji každý zdravý jedinec.  Není však vhodná pro děti. Ochrannou přilbu zapůjčujeme zdarma a pro vyšší bezpečnost je nutné mít stabilní obuv. Adventure tour se však nejede pouze v terénu, ale také vás zavede do okrajových částí Českého Krumlova, kde vás nechá nahlédnout do malebných uliček a idylických zákoutí, kam se standardní turistika nedostane. V případě výrazné nepřízně počasí vám bude nabídnuta náhradní alternativa. Cena této trasy je 1600 Kč za 1 osobu. Tuto trasu si můžete objednat telefonicky (608 525 254), emailem nebo přímo v sídle naší firmy v Českém Krumlově.

Trasa Magická noční Segway tour trvá 90 minut a lze ji zakoupit pro dvě až čtyři osoby. Trasu absolvujete se zkušeným průvodcem, který vás na stroji zaučí a celou dobu vás povede. Trasa je koncepčně nastavena tak, aby jste se mohli pokochat krásami nočního osvětleného Krumlova a uviděli zámek i město z netradičního pohledu. Instruktor vás provede historickým centrem města včetně méně navštěvovaných míst, které ve vás díky tajemné hře světla a stínu jistě zanechají výjimečné vzpomínky s nádechem tajemna a mystiky. Středověk, který je v Českém Krumlově vidět na každém kroku je opředen bájnými příběhy z dob dávno minulých a je to ten pravý zážitek, který si nemůžete nechat ujít. Jen málo míst na světě ve vás může zanechat takto nesmazatelnou vzpomínku. Cena této trasy je 1600 Kč pro osobu.
Bývalý kostel sv. Jošta v Českém Krumlově

Bývalý kostel sv. Jošta v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Medvědárium Český Krumlov

Medvědárium Český Krumlov

Český Krumlov, Jihočeský kraj
3D muzeum Český Krumlov

3D muzeum Český Krumlov

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Červená brána v Českém Krumlově

Červená brána v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí

Papa's Living Restaurant

Papa's Living Restaurant

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Bistro Pršuterie Klika v Českém Krumlově

Bistro Pršuterie Klika v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Masná 130

Masná 130

Český Krumlov, Jihočeský kraj