Úvod > Co chcete dělat? > Segway tours v Českém Krumlově

Segway tours v Českém Krumlově

Letní sporty
Nabízíme atraktivní zážitkovou jízdu na vozítku Segway po Českém Krumlově. Trasy zvládne široké věkové spektrum zákazníků (8 až 70 let). Po celou dobu jízdy vám bude k dispozici instruktor, který vás na stroji zaučí a trasu absolvuje s vámi. Zaučení je jednoduché a rychlé.
Trasa č.1 trvá 30 minut vede centrální částí Českého Krumlova za využití méně frekventovaných ulic, aby byl zážitek z jízdy co nejméně rušen turistickým ruchem, ale aby bylo přesto možné nahlédnout do středověkých koutů města, které svou malebností dokreslí celkový dojem s jízdy. Po celou dobu je vám k dispozici radou a pomocí náš instruktor, který v případě jakýchkoliv okolností situaci vyřeší. Cena této trasy je 500 Kč za osobu. Tuto trasu si můžete objednat telefonicky (608 525 254), emailem nebo přímo v sídle naší firmy v Českém Krumlově.

Trasa č.2
trvá 60 minut a vede centrální částí Českého Krumlova za využití méně frekventovaných ulic, aby byl zážitek z jízdy co nejméně rušen turistickým ruchem, ale aby bylo přesto možné nahlédnout do středověkých koutů města, které svou malebností dokreslí celkový dojem z jízdy. V rámci této trasy budete mít možnost vidět celé město z výšky a také se projedete okolo řeky, kde vám Český Krumlov ukáže svou idilyckou tvář v podobě hezké přírody a impozantních pohledů na starou zástavbu. Po celou dobu je vám k dispozici radou a pomocí náš instruktor. Cena této trasy je 800 Kč za osobu. Trasu si můžete objednat telefonicky (608 525 254), emailem a nebo přímo v sídle naší firmy v Českém Krumlově.

Trasa č.3 - Adventure Segway tour trvá 120 minut a je možné ji objednat  až pro čtyři osoby. Je určena pro sportovně založené jezdce, protože obsahuje adrenalinové prvky. . Absolvujete ji vždy se zkušeným průvodcem, který vás před jízdou na stroji zaučí a bude vám po celou dobu k dispozici. Zakoupením této Adventure trasy získáte nádherný výlet do okolí Českého Krumlova obohacený o adrenalinové prvky, jako jsou například dobytí Křížové hory a Segway outdoor po Smutném lese, které jistě rozbuší vaše sportovní srdce. Jízda v terénu po lesních cestách na Segway je opravdovým zážitkem, který vás uvolní a na chvíli vám dovolí zapomenout na všední starosti. 

Trasa je přiměřeně náročná a zvládne ji každý zdravý jedinec.  Není však vhodná pro děti. Ochrannou přilbu zapůjčujeme zdarma a pro vyšší bezpečnost je nutné mít stabilní obuv. Adventure tour se však nejede pouze v terénu, ale také vás zavede do okrajových částí Českého Krumlova, kde vás nechá nahlédnout do malebných uliček a idylických zákoutí, kam se standardní turistika nedostane. V případě výrazné nepřízně počasí vám bude nabídnuta náhradní alternativa. Cena této trasy je 1000 Kč za 1 osobu. Tuto trasu si můžete objednat telefonicky (608 525 254), emailem nebo přímo v sídle naší firmy v Českém Krumlově.

Trasa č.4 - Magická noční Segway tour trvá 90 minut a lze ji zakoupit pro dvě až čtyři osoby. Trasu absolvujete se zkušeným průvodcem, který vás na stroji zaučí a celou dobu vás povede. Trasa je koncepčně nastavena tak, aby jste se mohli pokochat krásami nočního osvětleného Krumlova a uviděli zámek i město z netradičního pohledu. Instruktor vás provede historickým centrem města včetně méně navštěvovaných míst, které ve vás díky tajemné hře světla a stínu jistě zanechají výjimečné vzpomínky s nádechem tajemna a mystiky. Středověk, který je v Českém Krumlově vidět na každém kroku je opředen bájnými příběhy z dob dávno minulých a je to ten pravý zážitek, který si nemůžete nechat ujít. Jen málo míst na světě ve vás může zanechat takto nesmazatelnou vzpomínku. Cena této trasy je 3000 Kč pro 2 osoby. Tato trasa se dá zakoupit pouze pro dvě osoby s možností dokoupení pro další dvě osoby. Celkem tedy maximálně čtyři. Tuto trasu si můžete objednat telefonicky (608 525 254), emailem nebo přímo v sídle naší firmy v Českém Krumlově.
Celý popis
Naposledy změněno: 4. 10. 2019
Kaple na Křížové Hoře v Českém Krumlově

Kaple na Křížové Hoře v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jižní Čechy
Bývalý kostel sv. Jošta v Českém Krumlově

Bývalý kostel sv. Jošta v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jižní Čechy
Muzeum marionet Český Krumlov

Muzeum marionet Český Krumlov

Český Krumlov, Jižní Čechy
Koloběžky Český Krumlov

Koloběžky Český Krumlov

Český Krumlov, Jižní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí