Úvod > Aktuality > Na dvoukolkách Segway můžete létat s nohama na zemi i v zimě
Letní sporty

Na dvoukolkách Segway můžete létat s nohama na zemi i v zimě

  • Vydáno18. února 2010
Možná jste se s dvoukolkou už někdy setkali, možná ne. Je to unikátní dopravní prostředek, který znamená revoluční technologii v přepravě osob. Dvoukolka je poháněna elektromotorem a pohybem reaguje na náklon lidského těla. Chcete-li jet dopředu, musíte se naklonit dopředu, chcete-li zastavit, stačí se narovnat. Pro změnu směru stačí mírně otočit rukojetí či naklonit řídítka.
Tohle chytré zařízení se díky tichému, šetrnému a ohleduplnému mechanismu hodí do města i do přírody. Pokud si moderní vozítko chcete vyzkoušet, můžete k tomu využít služeb malé dynamické společnosti, která se snaží zpopularizovat a zpřístupnit dvoukolku a radost z jejího užívání co největšímu počtu klientů. Díky sídlu v těsné blízkosti brdských lesů se můžete vydat třeba na romantický výlet pro všechny milovníky přírody, architektury a krásné literatury po stopách Káji Maříka anebo na mírně dobrodružnou jízdu po brdských lesích. Zároveň si ovšem můžete trasu zvolit sami s tím, že vám společnost zajistí dopravu dvoukolek na start vašeho výletu a jejich vyzvednutí v cíli, anebo si rovnou objednat freeridové projížďky, teambuildingové akce či netradiční večírky, kde budou dvoukolky jedním ze zlatých hřebů programu.


Více informací:
 
Dvoukolka – to je pohyb. Je to pohyb tichý, je to pohyb ohleduplný, je to pohyb šetrný, je to pohyb nesobecký, je to pohyb beze strachu, bez stresu, bez výčitek… Je to volný pohyb kdekoli. Jsme malá dynamická specializovaná společnost se sídlem v těsné blízkosti brdských lesů. Naším cílem je zpopularizovat a zpřístupnit dvoukolku a radost z jejího užívání co největšímu počtu klientů.

Další aktuality