Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Mlýn Velehrad – ubytování na poutním Velehradě
Hotel Mlýn Velehrad - ubytování na  poutním Velehradě
"> "> "> vinný sklep "> "> "> snidanová restaurace "> jednolužkový pokoj "> Junior Suite "> koštérna "> Vchod k recepci "> dvoulužkový pokoj "> Exteriér "> Recepce vstuoní hala ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Hotel Mlýn Velehrad – ubytování na poutním Velehradě

Přijďte si užít romantické chvíle v srdci Slovácka v rodinném hotelu Mlýn Velehrad. Hotel Mlýn Velehrad se nachází v těsné blízkosti bývalého cisteriánského kláštera s románskou bazilikou, jehož vznik se datuje do 13. století.

Jedná se o nově zrekonstruovaný objekt bývalého klášterního mlýna. Hotel najdete v obci Velehrad, 7 km severozápadně od Uherského Hradiště. 

Obec Velehrad se nachází v jednom z nejmalebnějších koutů Slovácka. Je významným duchovním centrem, místem častých církevních poutí, shromáždění a cyrilometodějských oslav.

Hotelová kuchyně připravuje místní speciality, které určitě potěší i ty největší gurmány, nabídku světové gastronomie se zaměřením na švýcarské pochutiny, která jistě uspokojí hosty hledající něco originálního. Snahou hotelu Mlýn Velehrad je, aby si každý host odnesl příjemný zážitek. Hotelová restaurace je certifikovaná  Grand Restaurant, Czech Specials.

Hotelové wellness disponuje finskou saunou,venkovní whirpool , kosmetika, masáže, zábaly a peelingy. Připravíme dárkové poukazy na  vybrané služby přímo na míru.

Provozovatel

Hotel Mlýn Velehrad****

Na Hrádku 4
687 06 Velehrad
Tel.:
+420 572 571 460
Email:
hotel@mlynvelehra...
WWW:
www.hotelmlyn.cz
GPS:
49,102988 17,392781
 
Region:
Zlínský kraj
Oblast:
Slovácko
Město:
Velehrad
 

Časová náročnost

4,0 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel U Velehradu

Hotel U Velehradu

Velehrad, Zlínský kraj
Slivovicová stezka ve Skanzenu Modrá

Slivovicová stezka ve Skanzenu Modrá

Velehrad, Zlínský kraj
Hotel Skanzen ve Velehradě

Hotel Skanzen ve Velehradě

Velehrad, Zlínský kraj