!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Ranch Vogelsang v Podlesí
Ubytování

Ranch Vogelsang v Podlesí

Ranch Svobodná země Vogelsang se nachází 6 km jižně od Kašperských Hor, v atraktivním prostředí Národního parku Šumava a je zaměřen na agroturistickou činnost. Nabízí ubytování v netradičním westernovém stylu a s doprovodným chovem bizonů, koní, daňků a dalších zvířat.
Ranch se nachází uprostřed šumavských hvozdů a je vyhlášeným houbařským rájem, a proto si u nás hosté mohou pronajmout i sušičky na houby. K dispozici je přírodní koupaliště se svážným dnem 10x25 m.

K ubytování slouží celoročně stylově zařízená budova, kde je možno využít pokoje po dvou a čtyřech lůžkách s vlastní koupelnou, ledničkou a lůžkovinami. Vybavená kuchyně je společná. Dále nabízíme dvoupokojová apartmá s vlastní kuchyňkou pro čtyři lidi. Dále v létě nabízíme zájemcům o tábornickou činnost dvě teepee pro tři a čtyři osoby. Jako zajímavost můžete vidět jen u nás galerii moderního cowboyského umění - Odvrácená strana tváře.

Pro příjemně strávené chvíle vám poslouží veliká veranda, kde můžete posnídat, vypít kávu nebo jen relaxovat při pohledu na čistou šumavskou přírodu. Hosté též ocení výhled na protilehlý vrch Ždánov, hrad Kašperk nebo údolí říčky Losenice.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 8. 2020
Amálino údolí na Šumavě

Amálino údolí na Šumavě

Kašperské Hory, Šumava
Skiareál Kašperské Hory

Skiareál Kašperské Hory

Kašperské Hory, Šumava
Hradiště Obří hrad

Hradiště Obří hrad

Stachy, Jižní Čechy