Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna lodí Berounka
Pujcovna lodí Berounka
"> Pujcovna lodí Berounka "> Pujcovny lodí v Praze "> Pujcovna lodí Beroun "> Pujcovna kanoí Plzen "> Pujcovna lodí Berounka "> Lode Berounka "> Pujcovna raftu Plzen "> Pujcovny raftu na Berounku "> Pujcovna raftu Berounka "> Pujcovny lodí na Berounku "> Pujcovny kanoí na Berounku "> Pujcovny lodí v Plzni
+ Přidat foto
Letní sporty

Půjčovna lodí Berounka

Levná půjčovna lodí, kanoí a raftů na Berounku, včetně dopravy a pojištění lodí.
Západočeská, na sjízdnost nenáročná řeka Berounka s délkou cca 139 km, má největší průtoky zjara. Původně se jmenoval celý tok Mže, až okolo 17.st. se začal vžívat název řeka berounských, tedy Berounka. Téměř celý tok řeky je splavný a dá se zde všude koupat, pokud se však nezamotáte do trsů trávy, kterých je zde také dost... Řeku střeží a hlídá množství zřícenin hradů..

Pokud hledáte na Berounce levou půjčovnu lodí, kanoí, raftů a vodáckého vybavení, jste na správné adrese. Naše oblíbená rodinná půjčovna V-servis vám za nejlepší ceny nabídne zapůjčení kanoí Vydra, Samba, Baraka, rafty Colorado a další potřebné vybavení ke splouvání řeky.

Samozřejmostí je u nás dodržování dohod, spolehlivost a slušnost ! U nás se neplatí za žádné zdržení ani čekání, nejsme vázání pevnými nástupními místy ani časy jako jinde. Jako jedni z mála vám poskytneme pojištění lodí proti krádeži i poškození a samozřejmostí je doprava lodí, úschova bagáže či doprava řidičů apod.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 5. 8. 2020
Půjčovna lodí Sázava

Půjčovna lodí Sázava

Tábor, Jižní Čechy
Půjčovna lodí Vltava

Půjčovna lodí Vltava

Tábor, Jižní Čechy
Půjčovna lodí Lužnice

Půjčovna lodí Lužnice

Tábor, Jižní Čechy
Půjčovna raftů Vltava

Půjčovna raftů Vltava

Tábor, Jižní Čechy