Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna lodí Otava
Pujcovna lodí Otava
"> Pujcovna lodí Otava "> Pujcovna raftu "> Rafty Otava "> Pujcovna lodí Katovice "> Pujcovna lodí Horaždovice "> Pujcovna kanoí na Otavu "> Samba Otava "> Pujcovna lodí Strakonice "> Reka Otava "> Pujcovna raftu Otava "> Pujcovna lodí Sušice "> Pujcovna lodí v Písku
+ Přidat foto
Letní sporty

Půjčovna lodí Otava

Levná půjčovna lodí a raftů na Otavu, po celém toku řeky, včetně dopravy a pojištění lodí.
Řeka Otava je zlatonosná čistá řeka na západě a jihu Čech. Není zde nouze o tábořiště, hospůdky a zajímavou přírodu, lemovanou mnohými pamětihodnostmi. Otava je splavná většinou ze Sušice, přes Strakonice do Písku i dále na Zvíkov, při dostatku vody lze naplánovat start již Radešov nebo Annín, zcela výjimečně pak pro drsňáky Čeňkova pila.

Pokud hledáte na Otavě levou půjčovnu lodí, kanoí, raftů a vodáckého vybavení, jste na správné adrese. Naše oblíbená rodinná půjčovna V-servis vám za nejlepší ceny nabídne zapůjčení kanoí Vydra, Samba, Baraka, rafty Colorado a další potřebné vybavení ke splouvání řeky. Samozřejmostí je u nás dodržování dohod, spolehlivost a slušnost ! U nás se neplatí za žádné zdržení ani čekání, nejsme vázání pevnými nástupními místy ani časy jako jinde. Jako jedni z mála vám poskytneme pojištění lodí proti krádeži i poškození a samozřejmostí je doprava lodí, úschova bagáže či doprava řidičů apod.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 19. 7. 2019
Půjčovna lodí Berounka

Půjčovna lodí Berounka

Tábor, Jižní Čechy
Půjčovna lodí Sázava

Půjčovna lodí Sázava

Tábor, Jižní Čechy
Půjčovna lodí Vltava

Půjčovna lodí Vltava

Tábor, Jižní Čechy
Půjčovna lodí Lužnice

Půjčovna lodí Lužnice

Tábor, Jižní Čechy