Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna lodí Vltava
Pujcovna lodí Vyšší Brod
"> Pujcovna lodí Vyšší Brod "> Pujcovna lodí Vltava "> Kemp Pod Hrází "> Pujcovna lodí Rožmberk "> Pujcovna lodí "> Pujcovna lodí Ceské Budejovice "> Pujcovny lodí na Vltave "> Pujcovna raftu Ceské Budejovice "> Pujcovna kanoí na Vltave "> Pujcovna lodí Zlatá Koruna "> Pujcovna raftu Vltava
Přidat foto
Letní sporty

Půjčovna lodí Vltava

Levná půjčovna lodí a raftů na Vltavu, od Vyššího Brodu po České Budějovice, včetně dopravy a pojištění lodí.
Na řece Vltavě je pod nádrží Lipno garantován a zaručen minimální celoroční průtok. To je důvod, proč je tato řeka vodácky splavná i v období sucha, de facto celoročně. Bohužel už plavba na této řece propadla totálně komerčnímu trendu, takže klid a romantiku tu už moc nehledejte a buďte připraveni, že za každým ohbím řeky se najde někdo, kdo z vás bude chtít „vysát“ nějaké peníze.

Na druhou stranu je na Vltavě od Vyššího Brodu po Boršov spousta sjízdných a upravených jezů a řeka teče i v období sucha. Jedna z levných vodáckých půjčoven, která zde dováží lodě a rafty a vodácké vybavení po celém toku řeky, je půjčovna lodí a raftů V-servis. Slušný a sympatický tým ochotných lidí zde zajišťuje vodácké výlety pro rodiny, kolektivy, firmy nebo jiné zájmové skupiny, toužící po troše toho bezpečného letního adrenalinu. Navíc jako přidanou hodnotu ke spolehlivosti nabízí nízké ceny, pojištění lodí, úschovu bagáže či přepravu řidičů.
Půjčovna lodí Otava

Půjčovna lodí Otava

Tábor, Jihočeský kraj
Půjčovna raftů Vltava

Půjčovna raftů Vltava

Tábor, Jihočeský kraj
Půjčovna lodí Lužnice

Půjčovna lodí Lužnice

Tábor, Jihočeský kraj
Půjčovna lodí Sázava

Půjčovna lodí Sázava

Tábor, Jihočeský kraj