Úvod > Co chcete dělat? > Presto kurzy vaření
Gurmánská turistika

Presto kurzy vaření

Nabízíme pro všechny milovníky dobrého jídla a příjemného stolování kurzy vaření poblíž centra Prahy. Kurzy jsou vedeny zábavnou metodou a jsou určeny všem, ať začátečníkům nebo i pokročilejším, kteří rádi vaří a neví jak na to, i těm, kteří vědí jak na to a chtějí se naučit ještě více.
Nabízíme kurzy tradiční české kuchyně, italské kuchyně, japonské kuchyně, seafood, kurz maso a steaky, barmanský kurz, dezerty moderní kuchyně, seznamovací akce vedené neformálně s přípravou jídla a dobrého vína. Osobně vám dokážeme, že uvařit doma pro radost, dětem, přátelům na večírku nebo jenom pro sebe není žádná věda.

Kurzy vaření jsou vedeny profesionálním a zároveň pohodovým způsobem. Nemusíte se starat o nákupy. Pečlivě vybrané a čerstvé suroviny jsou již zahrnuty v ceně kurzu a budou pro vás připraveny před začátkem každé lekce.

Kurzy vaření se konají v příjemných nově zrekonstruovaných prostorách poblíž centra Prahy. Na všem, co uvaříte, si můžete ihned pochutnat nebo si všechny dobroty odnesete domů a tam se s nimi pochlubíte svým blízkým. Během každé lekce kurzů společně ochutnáme kvalitní víno vhodné k připravovaným pokrmům.

Provozovatel

Presto kuchařská škola Martina Kincla

Sládkova 2
170 00 Praha 7
Tel.:
+420 602 213 090
Email:
info@kurzyvareni.cz
Skype:
martin.kinclstein
WWW:
www.kurzyvareni.cz
GPS:
50,101203 14,419970
 
Region:
Praha
Město:
Praha 7
 

Vstupné

Cena: 2 800 Kč

Snížená cena: 1 700 Kč

Poznámka:Kurzy jsou naplánovány vždy dopředu a je nutné je telefonicky/ emailem dopředu objednat.

 

Časová náročnost

4,0 hodiny