Úvod > Co chcete dělat? > Presto kurzy vaření
Gurmánská turistika

Presto kurzy vaření

Nabízíme pro všechny milovníky dobrého jídla a příjemného stolování kurzy vaření poblíž centra Prahy. Kurzy jsou vedeny zábavnou metodou a jsou určeny všem, ať začátečníkům nebo i pokročilejším, kteří rádi vaří a neví jak na to, i těm, kteří vědí jak na to a chtějí se naučit ještě více.
Nabízíme kurzy tradiční české kuchyně, italské kuchyně, japonské kuchyně, seafood, kurz maso a steaky, barmanský kurz, dezerty moderní kuchyně, seznamovací akce vedené neformálně s přípravou jídla a dobrého vína. Osobně vám dokážeme, že uvařit doma pro radost, dětem, přátelům na večírku nebo jenom pro sebe není žádná věda.

Kurzy vaření jsou vedeny profesionálním a zároveň pohodovým způsobem. Nemusíte se starat o nákupy. Pečlivě vybrané a čerstvé suroviny jsou již zahrnuty v ceně kurzu a budou pro vás připraveny před začátkem každé lekce.

Kurzy vaření se konají v příjemných nově zrekonstruovaných prostorách poblíž centra Prahy. Na všem, co uvaříte, si můžete ihned pochutnat nebo si všechny dobroty odnesete domů a tam se s nimi pochlubíte svým blízkým. Během každé lekce kurzů společně ochutnáme kvalitní víno vhodné k připravovaným pokrmům.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 13. 8. 2021

Ubytování a restaurace v okolí