!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pravá solná jeskyně Praha - krásná a účinná solná jeskyně v Bubenči
Životní styl

Pravá solná jeskyně Praha - krásná a účinná solná jeskyně v Bubenči

Trápí vás porucha imunity, alergie, dýchací či kožní obtíže, vysoký krevní tlak atd.? Nebo se jen necítíte fit a potřebujete povzbudit tělo i mysl? Pomůže vám pobyt v pravé solné jeskyni.
Zdraví, prevence a relaxace. To je to, oč tu běží. Udělejte něco pro své zdraví, zažeňte chmury, relaxujte. Zkrátka si vymezte čas a navštivte pravou solnou jeskyni, kde si budete připadat jako na dovolené u moře. Jedna návštěva (45 - 50 minut) se vyrovná 2dennímu pobytu u moře v době po bouřce, kdy je ovzduší v přímořské oblasti nasycené velkým množstvím stopových prvků a minerálů.

Procedury v solné jeskyni se doporučují nejen osobám se zdravotními problémy, ale také zdravým jedincům. Čisté ionizované ovzduší jeskyně zlepšuje celkovou kondici organizmu.

Při výstavbě této jeskyně bylo využito cca 22 tun balvanů himalájské kamenné soli, kde velké solné balvany pokrývají zdi jeskyně, podlaha udělaná ze solných bloků a zasypaná mořskou soli, což je nadstandard. Navíc vás čeká i nádherný slaný vodopád, který zvyšuje účinnost.

Teplota v jeskyni se pohybuje v rozmezí mezi 20 až 22°C a k dispozici jsou i deky. Jeskyně řádně a pravidelně větrána, díky vzduchotechnice a dezinfikována UV lampou. Na pobyt v solné jeskyni se nemusíte nijak zvlášť připravovat, stačí mít pohodlné oblečení.
 

Co Pravá solná jeskyně Praha nabízí

  • sůl z Mrtvého moře a Himalájí, přijďte relaxovat a zároveň posílit své zdraví
  • polohovací lehátka, slaný vodopád, relaxační hudba a osvětlení
  • pobyt v solné jeskyni je vhodný pro všechny věkové kategorie
  • samostatné hodiny pro rodiče s dětmi (Po: 10 - 19, Út - So: 11 - 12), samozřejmostí je skluzavka, hračky a písničky z pohádek pro děti
  • privátní romantický pobyt pro dva
  • privátní noční pobyt
  • lounge bar


Privátní minikino

Chcete spojit sledovaní filmových novinek s příjemným posezením v přátelské a navíc zdravé atmosféře? Přijďte do minikina v solné jeskyni. Čekají na vás zajímavé filmy ve vysoké kvalitě zobrazeni a zvuku, pohodlná křesla, velká promítací plocha (2.5 metrů), vodopád a neobyčejný interiér. Zkrátka zdravé kino pro každého. Film si můžete vybrat z katalogu a půjčit si ho zdarma, nebo přinést svůj vlastní film s sebou. Po celou dobu (2 hodiny) budete mít celou solnou jeskyni jen pro sebe. Cena je 1000 Kč za 1 - 2 osoby (vč. dětí). Za 3 - 4 osoby zaplatíte 1 200 Kč.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 9. 1. 2020

Ubytování a restaurace v okolí