Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Pravá solná jeskyně Praha – krásná a účinná solná jeskyně v Bubenči
Životní styl

Pravá solná jeskyně Praha – krásná a účinná solná jeskyně v Bubenči

Trápí vás porucha imunity, alergie, dýchací či kožní obtíže, vysoký krevní tlak atd.? Nebo se jen necítíte fit a potřebujete povzbudit tělo i mysl? Pomůže vám pobyt v pravé solné jeskyni.
Zdraví, prevence a relaxace. To je to, oč tu běží. Udělejte něco pro své zdraví, zažeňte chmury, relaxujte. Zkrátka si vymezte čas a navštivte pravou solnou jeskyni, kde si budete připadat jako na dovolené u moře.

Jedna návštěva (45 – 50 minut) se vyrovná 2dennímu pobytu u moře v době po bouřce, kdy je ovzduší v přímořské oblasti nasycené velkým množstvím stopových prvků a minerálů – pobyt tu tak má pozitivní účinky na mnohé zdravotní potíže a i u zdravých osob zlepšuje celkovou kondici organizmu a odstraňuje také únavu či stres.

Čeká vás sůl z Mrtvého moře a Himalájí, polohovací lehátka, vodopád, relaxační hudba a osvětlení.

Pravá solná jeskyně je vybudována v roce 2005 a výhradně z přírodních materiálů. Při výstavbě jeskyně bylo využito 22 tun kamenné soli z hor kolem Mrtvého moře a z Himalájí, které pokrývají celé zdi jeskyně. Podlaha udělaná ze solných bloků z Klodawy a zasypaná soli z Mrtvého a Černého moře.

Navíc vás čeká i slaný vodopád, který zvyšuje účinnost. Přijďte relaxovat a zároveň posílit své zdraví.

Teplota v jeskyni se pohybuje v rozmezí mezi 20 až 22 °C a k dispozici jsou i deky. Do jeskyně se chodí v běžném oblečení, v recepci zdarma obdržíte jednorázové návleky na nohy. Jeskyně je řádně a pravidelně větrána vzduchotechnikou (rekuperace) a je dezinfikována UV lampou.

Samostatné hodiny pro rodiče s dětmi (Po: 10 – 18, Út – So: 10 – 12), samozřejmostí je skluzavka, hračky a písničky z pohádek pro děti
 

Co Pravá solná jeskyně Praha nabízí

  • Jednorázové vstupy
  • Permanentky
  • Privátní pobyty
  • Rodinné pobyty
  • Noční pobyt
  • Oslavy a party
  • Masáže a jóga
  • Dárkové poukazy

Aktuality

RTH Trio – Romanovská Tichý Hrubý

Trio hraje ve složení Anna Romanovská (housle a koto), Petr Tichý (kontrabas) a Michal Hrubý (klarinety, saxofon, flétna) a věnuje se převážně volné improvizaci. V Salónu vystoupí již podruhé.
Praha 7, Praha

Jan Hendrych – prodejní výstava Sochy a skici

Vernisáž uvede 18. 1. 2024 v 18:00 MgA. Ing. arch. Petr Tej. Projekce filmu „Celá historie vzniku“ Johana Kolínského.
Praha 7, Praha

Česko Běží Modře – Praha

Celé startovné bude použito na pomoc lidem na spektru autismu prostřednictvím organizace Za sklem o. s. Pro ty, kteří chtějí pomoci a zároveň běžet virtuálně bude i virtuální běh.
Praha, Praha

Česko Běží Modře – Zlín

Celé startovné bude použito na pomoc lidem na spektru autismu prostřednictvím organizace Za sklem o. s. Pro ty, kteří chtějí pomoci a zároveň běžet virtuálně bude i virtuální běh.
Zlín, Zlínský kraj

Fascinující svět opeřenců a jejich přínos pro naši duševní i tělesnou pohodu

Beseda s ornitoložkou Danou Adamovou. Představíme si ptáky jako fascinující stvoření, která si zaslouží naši pozornost i ochranu. Povíme si, jak je můžeme účinně podpořit a jak si ptáky přitáhnout do své každodenní blízkosti, protože pozorování ptáků je nejen vítaným volnočasovým koníčkem.
Praha 7, Praha

Run 4 help

Letenské sady, Praha.
Praha, Praha

NN Night Run Praha

Sobota 14. září 2024.
Praha, Praha

Aktivity v okolí

Muzeum kávy – Galerie Scarabeus

Expozice pražského Muzea kávy je poklonou tradici kávové kultury od jejích počátků přes cestu staletími kolem světa. Muzeum kávy, cukrárna a kavárna Alchymista tvoří společně s Galerií Scarabeus unikátní celek. Milovníci kávy si v muzeu přijdou na své!
Praha 7, Praha

Ateliér radostné tvorby v Praze

Už od roku 2013 působíme v Praze jako česká obdoba toho, čemu se v zahraničí obvykle říká kreativní ateliér: vytváříme prostor pro tvůrce, kteří jsou nezařaditelní a nestandardní – a většinovou společností bývají velmi často nechápáni, podceňováni, nebo dokonce odmítáni.
Praha 7, Praha

Výtvarný ateliér Kreslírna v pražské Bubenči

Výtvarný ateliér Kreslírna v Bubenči nabízí výtvarné kurzy pro děti a dospělé v těsné blízkosti parku Stromovka, vedené lektory s uměleckým a pedagogickým vzděláním.
Praha 7, Praha

Korpus. galerie

Korpus. je multifunkční místo, které pravidelně hostí vizuální umělce, djs, performery, tanečníky a další hosty.
Praha 7, Praha

Tajemství porcelánu

Malování čínskými solemi (chloridy kovů) v kombinaci s kobaltem, vtavnou barvou na přežahový porcelán. Tvorba uměleckých ručně malovaných kusů servírovacího jídelního a kávového nádobí.
Praha 7, Praha

Vodárenská věž Letná

Letenská vodárna je 26 metrů vysoká pětipodlažní vodárenská stavba postavená v novorenesančním slohu. Stanová střecha oplývá vikýři, na špičce střechy je v nástavbě umístěn hodinový stroj. V posledním patře se nachází vnější ochoz umístěný na krakorcích.
Praha 7, Praha

Magická zvířata – venkovní zážitková hra

Ve Stromovce se začínají dít podivné věci. Lidem se najednou ztrácejí lesklé předměty. Kolem Šlechtovky se údajně potuluje velká šelma. V okolí místních rybníčků se ozývají podivné zvuky a všechny informační tabule přestaly dávat smysl.
Praha 7, Praha

Muchova vila v pražské Bubenči

Pražský dům světově proslaveného malíře Alfonse Muchy naleznete v Praze 6, v ulici V Tišině. Jedná se o novoklasickou dvoupodlažní budovu postavenou mezi lety 1925 až 1928. Vila není veřejně přístupná.
Praha 6, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Alchymista v Bubenči

Alchymista je nekuřácká, retro cukrárna – kavárna – čajovna na Letné. Sídlí v ulici Jana Zajíc, blízko stadionu Sparta. Její interiér je nádherný, obsluha příjemná a zákusky určitě stojí za ochutnání. Navíc má Alchymista i Muzeum kávy a také čarokrásnou zahradu.
Praha 7, Praha

Farm Letná

Zakládáme si na přípravě jídel z čerstvých a kvalitních surovin, nepoužíváme žádné náhražky, polotovary a glutamáty.
Praha, Praha

MyStay – bezkontaktní nástroj pro hotelové recepce

MyStay je platforma, která naplní přání a potřeby všech hostů, a kterou je lehké integrovat a přizpůsobit pro jakýkoli ubytovací zařízení. Nabízí online check-in, automatizovanou komunikaci, digitální informace upsell hotelových služeb a nabídek.
Praha, Praha

Presto kurzy vaření

Nabízíme pro všechny milovníky dobrého jídla a příjemného stolování kurzy vaření poblíž centra Prahy. Kurzy jsou vedeny zábavnou metodou a jsou určeny všem, ať začátečníkům nebo i pokročilejším, kteří rádi vaří a neví jak na to, i těm, kteří vědí jak na to a chtějí se naučit ještě více.
Praha 7, Praha

Bistro Milada

Za nevšedním kulinářským zážitkem se vypravte do Šmeralovy ulice na Letné do bistra Milada, ve kterém je spolumajitel proslulý michelinský šéfkuchař La Degustation Oldřich Sahajdák.
Praha 7, Praha

Argentinská restaurace Rotisería Cruz na pražské Letné

Tradiční streetfood z Jižní Ameriky ochutnáte v restauraci Rotisería Cruz, kterou v polovině roku 2023 otevřel rodák z Argentiny. Důraz je kladen na čerstvé suroviny.
Praha 7, Praha

Bon Fresh Ramen & Soba restaurace v Praze

Japonské restaurace BON Fresh Ramen&Soba se nacházejí na třech místech Prahy, začínali s provozovnou na Náměstí Míru, následně otevřeli na Letenském náměstí a na Andělu.
Praha 7, Praha

Bloudící kavárna VeloBloud

Bloudící kavárna VeloBloud je stylová kavárna s kvalitní kávou ve formě trojkolky, na způsob cyklozmrzlinářů minulého století – zaměstnanci jsou ale lidé bez domova.
Praha 7, Praha