Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Pravá solná jeskyně Praha – krásná a účinná solná jeskyně v Bubenči
Životní styl

Pravá solná jeskyně Praha – krásná a účinná solná jeskyně v Bubenči

Trápí vás porucha imunity, alergie, dýchací či kožní obtíže, vysoký krevní tlak atd.? Nebo se jen necítíte fit a potřebujete povzbudit tělo i mysl? Pomůže vám pobyt v pravé solné jeskyni.
Zdraví, prevence a relaxace. To je to, oč tu běží. Udělejte něco pro své zdraví, zažeňte chmury, relaxujte. Zkrátka si vymezte čas a navštivte pravou solnou jeskyni, kde si budete připadat jako na dovolené u moře. Jedna návštěva (45 – 50 minut) se vyrovná 2dennímu pobytu u moře v době po bouřce, kdy je ovzduší v přímořské oblasti nasycené velkým množstvím stopových prvků a minerálů.

Procedury v solné jeskyni se doporučují nejen osobám se zdravotními problémy, ale také zdravým jedincům. Čisté ionizované ovzduší jeskyně zlepšuje celkovou kondici organizmu.

Při výstavbě této jeskyně bylo využito cca 22 tun balvanů himalájské kamenné soli, kde velké solné balvany pokrývají zdi jeskyně, podlaha udělaná ze solných bloků a zasypaná mořskou soli, což je nadstandard. Navíc vás čeká i nádherný slaný vodopád, který zvyšuje účinnost.

Teplota v jeskyni se pohybuje v rozmezí mezi 20 až 22°C a k dispozici jsou i deky. Jeskyně řádně a pravidelně větrána, díky vzduchotechnice a dezinfikována UV lampou. Na pobyt v solné jeskyni se nemusíte nijak zvlášť připravovat, stačí mít pohodlné oblečení.
 

Co Pravá solná jeskyně Praha nabízí

  • sůl z Mrtvého moře a Himalájí, přijďte relaxovat a zároveň posílit své zdraví
  • polohovací lehátka, slaný vodopád, relaxační hudba a osvětlení
  • pobyt v solné jeskyni je vhodný pro všechny věkové kategorie
  • samostatné hodiny pro rodiče s dětmi (Po: 10 – 19, Út – So: 11 – 12), samozřejmostí je skluzavka, hračky a písničky z pohádek pro děti
  • privátní romantický pobyt pro dva
  • privátní noční pobyt
  • lounge bar


Privátní minikino

Chcete spojit sledovaní filmových novinek s příjemným posezením v přátelské a navíc zdravé atmosféře? Přijďte do minikina v solné jeskyni. Čekají na vás zajímavé filmy ve vysoké kvalitě zobrazeni a zvuku, pohodlná křesla, velká promítací plocha (2.5 metrů), vodopád a neobyčejný interiér. Zkrátka zdravé kino pro každého. Film si můžete vybrat z katalogu a půjčit si ho zdarma, nebo přinést svůj vlastní film s sebou. Po celou dobu (2 hodiny) budete mít celou solnou jeskyni jen pro sebe. Cena je 1000 Kč za 1 – 2 osoby (vč. dětí). Za 3 – 4 osoby zaplatíte 1 200 Kč.

Stínadla nebes

Výstava Stínadla nebes Aleše Deutsche, fotografie zachycující přírodu, ulice, architekturu, město, zákoutí, roční období, nevšednost jednoduchosti i autorovo rozpoložení posledních let.
Praha 7, Praha

Kluziště na Letné – největší ledová plocha v Praze

Magistrát hlavního města Prahy i letos připravuje velmi oblíbené veřejné kluziště na Letné. Již sedmousezonu tu můžete bruslit zdarma, a to až do 28. února 2032. Kluziště o rozměrech 40 x 20 metrů a menší dětské velikosti 20 x 10 metrů jsou v provozu každý den od 9.00 do 21.00 hodin.
Praha 7, Praha

Vily slavných osobností v Bubenči

První z procházek pražskou vilovou kolonií Bubeneč povede po stopách konzervativnějších stavebníků obývajících domy v okolí bývalé usedlosti Zátorka.
Praha 6, Praha

Výroba balicích papírů – tisk z výšky

Máte letos už všechny dárky? Už víte, do čeho je zabalíte? Buďte letos šetrní k přírodě a nekupujte nový vánoční papír ani jmenovky. Přijďte s námi strávit příjemné odpoledne a ozdobte s námi barvením či tiskem staré čisté papíry.
Praha 7, Praha

Aktivity v okolí

Muzeum kávy – Galerie Scarabeus

Expozice pražského Muzea kávy je poklonou tradici kávové kultury od jejích počátků přes cestu staletími kolem světa. Muzeum kávy, cukrárna a kavárna Alchymista tvoří společně s Galerií Scarabeus unikátní celek. Milovníci kávy si v muzeu přijdou na své!
Praha 7, Praha

Výtvarný ateliér Kreslírna v pražské Bubenči

Výtvarný ateliér Kreslírna v Bubenči nabízí výtvarné kurzy pro děti a dospělé v těsné blízkosti parku Stromovka, vedené lektory s uměleckým a pedagogickým vzděláním.
Praha 7, Praha

Korpus. galerie

Korpus. je multifunkční místo, které pravidelně hostí vizuální umělce, djs, performery, tanečníky a další hosty.
Praha 7, Praha

Tajemství porcelánu

Malování čínskými solemi (chloridy kovů) v kombinaci s kobaltem, vtavnou barvou na přežahový porcelán. Tvorba uměleckých ručně malovaných kusů servírovacího jídelního a kávového nádobí.
Praha 7, Praha

Ubytování a restaurace v okolí

Cukrárna Alchymista v Bubenči

Alchymista je nekuřácká, retro cukrárna – kavárna – čajovna na Letné. Sídlí v ulici Jana Zajíc, blízko stadionu Sparta. Její interiér je nádherný, obsluha příjemná a zákusky určitě stojí za ochutnání. Navíc má Alchymista i Muzeum kávy a také čarokrásnou zahradu.
Praha 7, Praha

Farm Letná

Zakládáme si na přípravě jídel z čerstvých a kvalitních surovin, nepoužíváme žádné náhražky, polotovary a glutamáty.
Praha, Praha

MyStay – bezkontaktní nástroj pro hotelové recepce

MyStay je platforma, která naplní přání a potřeby všech hostů, a kterou je lehké integrovat a přizpůsobit pro jakýkoli ubytovací zařízení. Nabízí online check-in, automatizovanou komunikaci, digitální informace upsell hotelových služeb a nabídek.
Praha, Praha

Presto kurzy vaření

Nabízíme pro všechny milovníky dobrého jídla a příjemného stolování kurzy vaření poblíž centra Prahy. Kurzy jsou vedeny zábavnou metodou a jsou určeny všem, ať začátečníkům nebo i pokročilejším, kteří rádi vaří a neví jak na to, i těm, kteří vědí jak na to a chtějí se naučit ještě více.
Praha 7, Praha