Úvod > Aktuality > Baví vás vaření a máte chuť se naučit něco nového? Máme pro vás tipy kde vás v Praze naučí vařit!
Památky

Baví vás vaření a máte chuť se naučit něco nového? Máme pro vás tipy kde vás v Praze naučí vařit!

Kurzy vaření, kde se pod dohledem zkušených kuchařů naučíte připravovat nejen tradiční česká jídla, ale i speciality z celého světa, nejsou vynálezem dnešní doby, ale navazují na tradici z dob první republiky. Pražské kurzy vedla například Marie Janků-Sandtnerová nebo Vilém Vrabec, „kočovné kurzy kuchařské“ pořádala také Anuše Kejřová, učitelka vaření na dívčí měšťánské škole a dívčím lyceu v Hradci Králové a autorka Úsporné kuchařky s podtitulem „Zlatá kniha malé domácnosti“, která poprvé vyšla v roce 1905. Naučte se vařit jako opravdoví profesionálové v kurzech, které pro vás připravili skvělí kuchaři!
Gastronomických kurzů pro začátečníky i pokročilé s rozmanitým zaměřením existuje celá řada, stačí si jen vybrat. Některé se pořádají v luxusních hotelech, kulinářského odborníka si ale můžete pozvat i do vlastní kuchyně.

V Praze můžete vyzkoušet třeba následující tipy:Chcete si sami vyzkoušet uvařit tradiční česká jídla i cizokrajné speciality? Naučte se připravovat chutné polévky, vynikající hlavní chody a lahodné dezerty jako opravdoví profesionálové. Navštivte kurzy vaření Ola Kala. V atmosférou prosyceném ateliéru získáte všechny předpoklady stát se dobrými hostiteli a skvělými kuchaři.


Naučte se vařit thajská, indická, mexická, italská jídla nebo sushi – nejlepší kuchyně celého světa. Ukážeme vám, jak připravit skvělý steak, ryby a dary moře nebo sezonní záležitosti jako chřest nebo jahody. Naučíme vás pracovat s nožem a principům vaření.


V našich kurzech vaření vás naučíme vařit rychle, jednoduše a s úsměvem tak, jak to znáte z obrazovky České televize, s lektory Filipem, Ondřejem a jejich přáteli.  


Pražský kulinářský institut je střediskem, které nabízí profesionálům i laickým milovníkům dobré a kvalitní gastronomie kurzy vaření.
 

Nezapomenutelný zážitek v podobě kurzů vaření v Café-Restaurant Esprit s překrásnou zahradou. Kurz vaření může být skvělým dárkem nebo originálním pozváním na večeři, ale v každém případě příjemným strávením večera a způsobem, jak se dozvědět vše potřebné o moderní přípravě pokrmů.  
 

V pohodové atmosféře se můžete nechat vtáhnout do světa proměny potravin v pokrmy, které dokážou uchvátit všechny vaše smysly.  
 

Pro všechny, kteří chtějí rychle a dobře zvládnout základy vaření, naučit se speciální triky profesionálních kuchařů, prakticky zvládnout přípravu rychlé večeře, vynikajícího oběda o 4 chodech i slavnostního menu pro rodinnou oslavu, je určen kurz "Základy vaření pro začátečníky".
Staňte se mistry kuchyně za pomoci Pražského kulinářského institutu

Staňte se mistry kuchyně za pomoci Pražského kulinářského institutu

Pražský kulinářský institut je střediskem, které nabízí profesionálům i laickým milovníkům dobré a kvalitní gastronomie kurzy vaření "šité na míru". U zrodu Pražského kulinářského institutu stála mimo jiné velká tradice z dob první republiky.

Kurzy vaření Ola Kala – poznejte umění gastronomie

Kurzy vaření Ola Kala – poznejte umění gastronomie

Chcete si sami vyzkoušet uvařit tradiční česká jídla i cizokrajné speciality? Naučte se připravovat chutné polévky, vynikající hlavní chody a lahodné dezerty jako opravdoví profesionálové. Navštivte kurzy vaření Ola Kala.

Hungry Town – škola vaření s Ondrou Slaninou

Hungry Town – škola vaření s Ondrou Slaninou

V kurzech vaření Hungry Town vás Ondra naučí vařit rychle, jednoduše a s úsměvem tak, jak to znáte z obrazovky České televize. Objevte svou skrytou vášeň pro kulinářské umění, Čerstvá škola vaření je tu pouze pro vás.