Úvod > Co chcete dělat? > Pivstro v Plzni
Gurmánská turistika

Pivstro v Plzni

Objevte skvělé bistro v centru Plzně s nabídkou piv z českých i zahraničních pivovarů na čepu, kde se i skvěle najíte. Vychutnáte si zde také netradiční dobroty, které se perfektně doplňují s pivy. Kromě masových specialit zde najdete také také vegetariánská i veganská jídla.
Pivstro po covidovych nezmarech Alžběta a Jan předali svým štamgastům, kteří jdou věrně v jejich šlépějích.

Pivstro je spojení výborného piva a moderní světové gastronomie. V nabídce nechybí výborný Prazdroj, piva z pivovarů Zhůřák a Raven, rotující pípa a lednice plná (nejen) belgických speciálů.
 
Nejlepší fish & chips, tacos s boží rajčatovou salsou, burrito bez rýže, žádná Tex-Mex úprava, burger z irského masa s čedarem a sázeným vejcem v domácí bulce nebo Brewhemian pulled pork sandwich a k tomu to dokonalé pivo, kolem kterého se to tu motá.
House Ale pro Pivstro vaří Zhůřák, ale na dalších pípách jsou krom Belgie a Plzeňského Prazdroje i jiné speciály. Ovšem hosté sem přicházejí i dopoledne, a to na belgické vafle. Petr Ján si v kuchyni neskutečně hraje, však byl jako sous chef v Hiltonu nebo Puppu, inspiraci ale sbíral hlavně na cestách po Asii, Mexiku, Anglii a Itálii. Za podnikem stojí Alžběta Vlčková se svým bráchou Adamem. Jako vůbec první Češka má uznávané zkoušky Cicerone Beer Server! 
 
Samozřejmostí je wi-fi, zahrádka a vzít sem můžete i svého čtyřnohého mazlíčka.

Ubytování a restaurace v okolí

Walter

Walter

Plzeň, Plzeňský kraj
Mitty

Mitty

Plzeň, Plzeňský kraj
Le Frenchie café Plzeň

Le Frenchie café Plzeň

Plzeň, Plzeňský kraj
Pizzeria da Pietro

Pizzeria da Pietro

Plzeň, Plzeňský kraj