Úvod > Kalendář akcí > Plzeňský festival vína 2022 – podzim
Plzeňský festival vína 2022 - podzim
">
23.9.
24.9.
Přidat foto
Festivaly

Plzeňský festival vína 2022 – podzim

V pátek 23. a v sobotu 24. září se uskuteční podzimní termín Plzeňského festivalu vína 2022, největší vinařské akce na západě Čech!
Fanouškům dobrého vína se na tradičním místě v Plzni „U branky“ představí 24 pečlivě vybraných vinařství z České republiky. Zastoupeny budou stálice jako Vinařství Rauš, Modré vinařství, Vinařství Gertner či Vinařství Volařík, ale jako tradičně se objeví i několik nováčků. Nabídka bude velice pestrá, od lehkých ročníkových vín až po mohutná vína z francouzských sudů.

Součástí akce bude také food zóna s rozmanitou nabídkou pokrmů a nápojů a v neposlední řadě bohatý doprovodný program. Hlavní hvězdou bude kapela Pekař. Dále vystoupí oblíbená plzeňská skupina Moodshake, Cimbálová muzika Kaňúr, DJ Laaw a DJ Danda. Programem vás budou provázet moderátor Luděk Holý a sommelier Zdeněk Kintr. A aby toho nebylo málo, v nedaleké Měšťanské besedě bude souběžně s festivalem vína probíhat partnerský filmový festival Finále Plzeň, na kterém budete moci zhlédnout desítky aktuálních českých snímků.

Ubytování a restaurace v okolí

Pizzeria da Pietro

Pizzeria da Pietro

Plzeň, Plzeňský kraj
Le Frenchie café Plzeň

Le Frenchie café Plzeň

Plzeň, Plzeňský kraj