Úvod > Co chcete dělat? > Penzion U Řehoře v Třeboni
Ubytování

Penzion U Řehoře v Třeboni

Penzion U Řehoře nabízí dostupné ubytování v Třeboni pro páry, které chtějí strávit romantickou dovolenou na Jihu Čech. Komfortní ubytování je také ideální pro lázeňské hosty. Útulný domeček s dvorkem a posezením poskytuje také možnost grilování.
Penzion U Řehoře se nachází v malebné uličce, v klidné části Třeboně u rybníka Svět. V útulném prostředí rodinného domečku je připravoveno ubytování v podkrovních pokojících, v příjemných uklidňujících barvách. Před vstupem do penzionu najdete uzavřený dvorek, který nabízí soukromí. Zde také najdete posezení pod pergolou, s možností grilování.

Ubytovat se můžete v jednolůžkovém a ve třech dvoulůžkových pokojích, s vlastní koupelnou a toaletou. K dispozici zde je také vybavená kuchyňka. V celém penzionu lze také zdarma využít bezdrátové internetové připojení WiFi. Vstup do ubytování má vlastní vchod. Pokud přijíždíte autem, můžete jej zaparkovat před penzionem. Milovníci cyklistiky zde najdou také uzamykatelnou garáž pro úschovu kol.

Třeboň je ideálním místem i pro rodinou dovolenou. Najdete zde několik skvěle vybavených dětských hřišť, Aquapark s vodními atrakcemi, loutkové divadlo a kino, dětská stezka s úkoly, přírodní koupaliště a pláže nebo naučné muzeum Třeboňské krajiny. Z historických památek to je např. třeboňský zámek, Schwarzenberská hrobka, náměstí s kašnou a vyhlídkovou věží.

Ubytování a restaurace v okolí

Farma Mlýnský Dvůr v Třeboni

Farma Mlýnský Dvůr v Třeboni

Třeboň, Jihočeský kraj
Penzion U Čápa v Třeboni

Penzion U Čápa v Třeboni

Třeboň, Jihočeský kraj
Penzion Bon Tre Třeboň

Penzion Bon Tre Třeboň

Třeboň, Jihočeský kraj