!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion v rozkvetlé zahradě - Hacienda Třeboň
Ubytování

Penzion v rozkvetlé zahradě - Hacienda Třeboň

Penzion Hacienda v Třeboni nabízí ubytování se snídaní u rybníka Svět, v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. a TV. Okolí penzionu je obklopeno velkou zahradou, kde si děti mohou hrát a dospělí relaxovat.
Jestliže hledáte místo pro skvělou dovolenou, zamiřte na téměř samý jih Čech, na Třeboňsko k rybníku Svět. Útulný penzion Hacienda je obklopen velkou zahradou a Schwarzenberským parkem. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových pokojích nebo čtyřlůžkových apartmánech s vlastní soc. zařízením.

Pro handicapované je zde připraven bezbariérový pokoj, který je přizpůsoben pro pohyb na vozíčku. U každého pokoje je k dispozici terasa s posezením a slunečníkem. Penzion Třeboň má ve svém přízemí společenskou místnost a prostory pro setkávání se s přáteli.

Na přání vám v penzionu rádi připraví snídaně. Posnídat potom můžete v útulné jídelně nebo na terase v zahradě penzionu. K dispozici jetaké vybavená kuchyňka vybavena nádobím, rychlovarnými konvicemi, vařičem a mikrovlnkou.

V Třeboni můžete využít spoustu sportovních aktivit, jako např. aquaparku v lázních Aurora Třeboň. Na své si přijdou především cyklisté a turisté, pro ně jsou na Třeboňsku připraveny značené trasy. Dále se můžete těšit na rybaření, houbaření, kulturní zážitky nebo výlovy rybníků. V blízkém parku se nachází Schwarzenberská hrobka, ve které se pořádají letní koncerty.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Farma Mlýnský Dvůr v Třeboni

Farma Mlýnský Dvůr v Třeboni

Třeboň, Jižní Čechy
Penzion U Čápa v Třeboni

Penzion U Čápa v Třeboni

Třeboň, Jižní Čechy
Penzion U Řehoře v Třeboni

Penzion U Řehoře v Třeboni

Třeboň, Jižní Čechy
Penzion Bon Tre Třeboň

Penzion Bon Tre Třeboň

Třeboň, Jižní Čechy