Úvod > Co chcete dělat? > Penzion v rozkvetlé zahradě – Hacienda Třeboň
Penzion Hacienda
"> Penzion Hacienda "> Penzion Hacienda "> Penzion Hacienda "> Penzion Hacienda "> Penzion Hacienda "> Schwarzenberská hrobka nedaleko penzionu Hacienda
Přidat foto
Ubytování

Penzion v rozkvetlé zahradě – Hacienda Třeboň

Penzion Hacienda v Třeboni nabízí ubytování se snídaní u rybníka Svět, v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. a TV. Okolí penzionu je obklopeno velkou zahradou, kde si děti mohou hrát a dospělí relaxovat.
Jestliže hledáte místo pro skvělou dovolenou, zamiřte na téměř samý jih Čech, na Třeboňsko k rybníku Svět. Útulný penzion Hacienda je obklopen velkou zahradou a Schwarzenberským parkem. Ubytovat se můžete ve dvoulůžkových pokojích nebo čtyřlůžkových apartmánech s vlastní soc. zařízením.

Pro handicapované je zde připraven bezbariérový pokoj, který je přizpůsoben pro pohyb na vozíčku. U každého pokoje je k dispozici terasa s posezením a slunečníkem. Penzion Třeboň má ve svém přízemí společenskou místnost a prostory pro setkávání se s přáteli.

Na přání vám v penzionu rádi připraví snídaně. Posnídat potom můžete v útulné jídelně nebo na terase v zahradě penzionu. K dispozici jetaké vybavená kuchyňka vybavena nádobím, rychlovarnými konvicemi, vařičem a mikrovlnkou.

V Třeboni můžete využít spoustu sportovních aktivit, jako např. aquaparku v lázních Aurora Třeboň. Na své si přijdou především cyklisté a turisté, pro ně jsou na Třeboňsku připraveny značené trasy. Dále se můžete těšit na rybaření, houbaření, kulturní zážitky nebo výlovy rybníků. V blízkém parku se nachází Schwarzenberská hrobka, ve které se pořádají letní koncerty.

Provozovatel

Penzion v rozkvetlé zahradě - Hacienda Třeboň

Ostende 104
379 01 Třeboň
Tel.:
+420 723 790 564
Email:
haciendatrebon@se...
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.penzion-hacie...
GPS:
49,003515 14,764132
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Třeboňsko
Město:
Třeboň
 

Vstupné

Cena: 300 Kč

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Farma Mlýnský Dvůr v Třeboni

Farma Mlýnský Dvůr v Třeboni

Třeboň, Jihočeský kraj
Penzion U Čápa v Třeboni

Penzion U Čápa v Třeboni

Třeboň, Jihočeský kraj
Penzion U zámeckého parku

Penzion U zámeckého parku

Třeboň, Jihočeský kraj
Penzion U Řehoře v Třeboni

Penzion U Řehoře v Třeboni

Třeboň, Jihočeský kraj