Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Vila Jasmína Třeboň
Ubytování

Penzion Vila Jasmína Třeboň

Toužíte po odpočinku v příjemném prostředí? Najdete jej ve Vile Jasmíně v Třeboni! Odpočiňte si ve stylových apartmánech s vlastní kuchyní a sociálním zařízením. Je 5 minut od centra, má zahradu s hřištěm a mnoho služeb zdarma! Vilu Jasmínu si zamilují rodiny, jednotlivci, turisté i cyklisté!
Ubytovat se můžete v šesti prostorných apartmánech s originálním designem! "Apartmán" je vybavený a zařízený byt, který má vše co má byt mít – ložnici s obývákem, vlastní koupelnu s WC i vlastní vybavenou kuchyň, není to tedy pouze malý „pokoj“ v penzionu. Apartmány jsou 2-5 lůžkové, všechny s vlastní kuchyní, jeden s balkónem pro letní snídání, jeden s vanou, jeden zase s pokojíčkem pro děti.

Vila Jasmína se nachází jen 5 minut chůze od centra Třeboně a nabízí mnoho služeb zdarma! Penzion leží v klidné třeboňské prvorepublikové vilové čtvrti, je obklopen rozlehlou zahradou s posezením a hraním pro děti. Zdarma zde můžete využít internetové připojení a TV,  dále je zde nachystána káva, čaj a malá dobrota na přivítanou.

Dále je zde k dispozici úschova kol, parkování v objektu, gril, dary zahrady, dětské hřiště, přehled kulturních akcí v Třeboni a okolí, knihy, časopisy včetně místního tisku, mapy a další milé drobnosti. V penzionu Jasmína nezapomínají ani na nadstandardní mimi vybavení a koutek v zahradě pro děti s hřištěm, pískovištěm, trampolínou a hračkami.

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Linda v Třeboni

Penzion Linda v Třeboni

Třeboň, Jihočeský kraj
Penzion U Třeboňského kola

Penzion U Třeboňského kola

Třeboň, Jihočeský kraj
Penzion Bon Tre Třeboň

Penzion Bon Tre Třeboň

Třeboň, Jihočeský kraj