Úvod > Co chcete dělat? > Prohlídkový okruh Petr Vok v Třeboni
Památky

Prohlídkový okruh Petr Vok v Třeboni

Poznejte historii našeho domu a životní příběh jeho prvního majitele Petra Voka. Čeká vás prohlídka s průvodcem doplněná mnoha efekty a zážitkovými prvky.
Petr Vok je neodmyslitelně spjat s Třeboní, žil zde posledních 10 let svého života a je to doba krásná a klidná. Zámek si nechal renesančně upravit a nechal vystavět budovu knihovny a obrazárny, která se postupem času přeměnila na byty a lékárnu. Po náročné rekonstrukci byl dům znovu otevřen veřejnosti a prohlídkový okruh se vrací k osobě prvního majitele. 

A je to velmi netradiční prohlídka, která snoubí klasického průvodce, moderní technologie, didaktické prvky, představy a fantazie s moderním pojetím a současným jazykem.

Nabízíme mnoho typů prohlídek – od klasické "Příběh Petra Voka" přes kostýmovanou prohlídkou s Jeho Milostí, dětskou prohlídku, prodlouženou prohlídku "Petr Vok Plus". Vstupenky jsou možné zakoupit online a máme celoroční provoz, takže i imo klasickou a nabitou sezónu na vás čekají zážitky. Perličkou je romantické nádvoří v duchu italské renesance. 

Provozovatel

Zámecká lékárna

Březanova 118
379 01 Třeboň
Tel.:
+420 702 015 111
Email:
provoz@zameckalek...
Facebook:
https://www.faceb...
Instagram:
https://www.insta...
WWW:
www.zltrebon.cz
GPS:
49,003725 14,769473
 
Region:
Jihočeský kraj
Oblast:
Třeboňsko
Město:
Třeboň
 

Vstupné

Cena: 250 Kč

Snížená cena: 150 Kč

Rodinné vstupné: 750 Kč

 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí