!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Pension Athanor v Českém Krumlově
Ubytování

Pension Athanor v Českém Krumlově

Romantický penzion Český Krumlov se nachází na malebném náměstíčku jen 300 metrů od historického náměstí Českého Krumlova. Vznikl v roce 2011 citlivou rekonstrukcí starodávného, památkově chráněného objektu, jehož základy sahají až do středověku.

Památkově cenný dům v centru Českého Krumlova byl upraven na ubytovací zařízení s mimořádně prostornými a pohodlnými místnostmi. Penzion Český Krumlov disponuje 2 luxusními apartmány a 3 pokoji při celkové kapacitě 10 lůžek s možností 5 přistýlek. Penzion Český Krumlov je zařízen moderním nábytkem a doplňky, které vyzývavě kontrastují s jeho pradávnou historií.

Apartmány jsou vybaveny moderní kuchyní s veškerým příslušenstvím. Samozřejmostí jsou LCD televize, satelit, připojení k internetu, minibar a klimatizace v půdních pokojích. Apartmán č. 1 a pokoj č. 4 disponují masážní vanou. Součástí koupelny apartmánu č. 2 je sauna, která je bezplatně k dispozici hostům v apartmánu.

Nezapomenutelné výhledy na starověké město Český Krumlov, zámek a kostel sv. Víta, které se nabízí z většiny oken domu, přímo vybízí k nekonečným toulkám po křivolakých uličkách a zapomenutých zákoutích tohoto skvostného města. Snídaně se podávají v nejstarších částech domu, ve středověkém a renesančním sklepě. Součástí sklepení je i privátní vinotéka majitelů domu. Dále je zde k dispozicic i okrasná zahrádka, kde si můžete odpočinout po celodenních kulturních nebo sportovních aktivitách. Staletá jabloň jistě všem poskytne dostatek blahodárného stínu tolik potřebného v tropických letních dnech.

Hosté, kteří jsou aktivními gurmány, mohou oživit své umění grilováním na mobilním grilu. Hosté mohou přijet svým vozem až k domu a využít bezplatného parkování přímo u domu nebo parkovat s naší kartou zdarma na veřejném parkovišti P3. Kola lze umístnit ve vstupní síni domu nebo na zahradě dle osobní domluvy.

Penzion Athanor Český Krumlov je dalším historickým domem, který byl adaptován na luxusní ubytování a začleněn do našeho projektu Domy s duší. Hosté mají po Mikulově na Moravě a Telči možnost obdivovat další z mimořádně krásných míst naší země, kde se snoubí historie, architektura a příroda. Lidé během staletí vytvořili v Českém Krumlově jedinečný urbanistický celek, který neunikl zasloužené světové pozornosti a byl zařazen na seznam památkových rezervací UNESCO.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí