Úvod > Co chcete dělat? > Restaurace Krumlovská Fontána v Českém Krumlově
Gurmánská turistika

Restaurace Krumlovská Fontána v Českém Krumlově

Krumlovská Fontána je podnik, kde pod jednou střechou naleznete cukrárnu, lahůdky a jídelnu. Při přijemném posezení na zahrádce si můžete vychutnat nejen dobroty z cukrárny či lahůdek, ale také kouzelný pohled na Náměstí Svornosti i krumlovskou kamennou kašnu.
Krumlovská Fontána je rájem milovníků dobrého jídla a cukrovinek přímo na náměstí historického Českého Krumlova. V restauraci, která je umístěna přímo na náměstí v Českém Krumlově je dbáno na přípravu jídel té nejlepší kvality. V krásném historickém interiéru si pochutnáte kdykoli během dne na některém z pokrmů z jídelního lístku, nebo na menu v době oběda.

Kouzlo prvorepublikových cukráren stále přetrvává, proto ve zdejší cukrárně naleznete dorty, zákusky i šlehačkové poháry, které se vyrábí z pravé živočišné šlehačky a másla. V Krumlovské Fontáně naleznete také široký výběr tradičních chlebíčků, zeleninových i majonézových salátů a nově i obložených baget a zapečených panini.

Každý den pro vás v restauraci vaří na dvacet druhů teplých jídel od tradiční svíčkové po velký výběr minutkové kuchyně za velmi přijatelnou cenu. Kuchaři se snaží vymýšlet stále nová a nová jídla a určitě uvítají i vaše nápady na to, na co máte chuť.

Provozovatel

Krumlovská Fontána

Náměstí Svornosti 8
381 01 Český Krumlov
Tel.:
+420 380 711 558
Tel.:
+420 777 146 397
Email:
d.kopenec@seznam.cz
WWW:
www.krumlovskafon...
GPS:
48,810243 14,314911
 
 

Časová náročnost

1,5 hodiny

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Oldinn

Hotel Oldinn

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Restaurant Bohemia

Restaurant Bohemia

Český Krumlov, Jihočeský kraj
Hotel Leonardo v Českém Krumlově

Hotel Leonardo v Českém Krumlově

Český Krumlov, Jihočeský kraj