Úvod > Co chcete dělat? > Pension Baltazar – romantické ubytování v Mikulově
Ubytování

Pension Baltazar – romantické ubytování v Mikulově

Penzion Baltazar v Mikulově se nachází v někdejší židovské čtvrti, v dolní části malebné ulice Husova. Tato ulice je důležitou součástí městské památkové rezervace. Staré židovské domy zde vytváří okouzlující scenérii, na kterou dohlíží mocný strážce města okolí, starobylý dietrichsteinský zámek.

Tato část Mikulova patří právem k nejhezčím dominantám města a právě zde si můžete užít stylové ubytování. Penzion Baltazar Mikulov vznikl citlivou rekonstrukcí židovského domu, jehož historie začíná v druhé polovině 19. století. Při stavebních úpravách se podařilo zakonzervovat všechny dobové prvky a byl zachován pozdně klasicistický ráz domu včetně nádechu židovské atmosféry domu z konce 19. století.

Baltazar penzion Mikulov disponuje 6 prostornými a pohodlnými pokoji s celkovou kapacitou 15 lůžek a s možností 4 přistýlek. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vybavené LCD televizí, minibarem, připojením k internetu, fénem, deštníkem, stylovými obrazy z okolí. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchou a WC. V některých pokojích můžete navíc najít krb, klimatizaci a vanu.

Pokoje umožňují krásný výhled na zámek, malebnou ulici Husova nebo na krajinu jižní Moravy ve směru k rakouským hranicím. V přízemí penzionu Mikulov se nachází příjemná jídelna a malé barové posezení s vinotékou. Z jídelny můžete projít na zahradu s terasou, kde si můžete posedět, ochutnat dobrého vína a odpočinout po celodenním programu. V prvním patře penzionu se nachází recepce a malé "turistické informační centrum". Penzion v Mikulově má k dispozici vlastní uzavřené parkoviště pro 6 aut a také pro kola.

Penzion Mikulov pro firemní akce a školení. Pro hosty je personál penzionu připraven uspořádat firemní jednání a školení. Pro tyto příležitosti je penzion vybaven nezbytnou technikou (dataprojektorem, projekčním plátnem, LCD TV, flipchartem, laserovou tužkou, sadou fixů, DVD přehrávačem). Při organizaci vašeho volného času vám zde také kvalifikovaně poradí.

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion Husa v Mikulově

Penzion Husa v Mikulově

Mikulov, Jihomoravský kraj
Boutique Apartman Mikulov

Boutique Apartman Mikulov

Mikulov, Jihomoravský kraj
Degustarium Mikulov

Degustarium Mikulov

Mikulov, Jihomoravský kraj
Vinařství Naturvini

Vinařství Naturvini

Mikulov, Jihomoravský kraj