!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Parník Európé Praha – akce a školení na parníku
Zážitky

Parník Európé Praha – akce a školení na parníku

Udělejte vaši firemní akci jedinečnou, uspořádejte ji na lodi! Každá konference, školení i párty bude pro účastníky nezapomenutelnou. Navíc s možností gurmánského zážitku v podobě specialit mezinárodní kuchyně.
Udělejte svoji firemní párty jedinečnou a nezapomenutelnou – uspořádejte ji na lodi! Již více než 13 let realizuje parník Európé Praha špičkové firemní akce na lodi v centru Prahy. Svěřte realizaci firemní akce do spolehlivých rukou a přijďte si ji bez starostí užít. Nabízí se zde také služby profesionálních kuchařů při přípravě gurmánských specialit.

Místní profesionální kuchaři pro vás připraví speciality české i mezinárodní kuchyně. Příjemnou záležitostí je i grilování a rožnění před zraky hostů. Po celou dobu akce se můžete nechat hýčkat zdejším milým personálem.

Vsaďte na sehraný tým. Budete příjemně překvapeni komplexností a profesionalitou všech služeb. Užijte si zábavu a všechnu práci nechte na organizátorech.
Zobrazit více

Provozovatel

Európé R.P. s.r.o.

Strakonická ul. 4A
České přístavy Smíchov
150 00 Praha 5
Tel.:
+420 777 816 133
Tel.:
+420 602 272 456
Email:
boat@europe-rp.cz
WWW:
www.firemniparnik.cz
GPS:
50,056845 14,411000
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 5
 

Časová náročnost

3,0 hodiny