Úvod > Co chcete dělat? > Let balónem ve východních Čechách
Zážitky

Let balónem ve východních Čechách

Nastoupit do proutěného koše horkovzdušného balónu a za občasného zahučení hořáků se vznést nad krajinu východních Čech. Poháněni větrem shlédneme všechny jeho skvosty. Zařaďte se mezi dobrodruhy, kteří se vznášeli dávno před tím, než dostaly stroje křídla.
Vyhlídkový let balónem
je nejbezpečnější způsob létání a zároveň ten nejromantičtější. Létá se v ranních (s východem slunce) a pozdních odpoledních hodinách (tři hodiny před západem slunce). Létáme výhradně v malých balónech (do pěti pasažérů v koši), takže se nebudete mačkat a máte zajištěný výhled do všech stran.

Jak na to?
Jsou v podstatě dvě možnosti jak naplánovat let balónem. Tou první je, že si objednáte samostatnou letenku a následně si můžete razervovat jeden z našich termínů, které pravidelně, jednou týdně aktualizujeme. Druhou možností je, že si pořídíte privátní let a následně si domluvíme idividuální termín. Při privátním letu jseme schopni se vznést se dvěma, nebo i deseti pasažéry (dvěma balóny) najednou.

Kdy se létá?
Létáme od jara do podzimu, kdy je v krajině na co koukat. Lety balónem jsou bezpečné, ale zároveň hodně citlivé na meteorologické podmínky. Nelétáme za silného větru, v blízkosti bouřek  a za špatné viditelnosti.
 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 26. 8. 2020
21.8.
Metalová benefice VII.

Metalová benefice VII.

Rovensko pod Troskami, Český ráj
31.7.
Ohňová show – zrození draka

Ohňová show – zrození draka

Libošovice, Český ráj
1.7.
29.8.
Rytířský turnaj na hradě Kost

Rytířský turnaj na hradě Kost

Sobotka, Český ráj
7.8.
Hruboskalský zámecký trh

Hruboskalský zámecký trh

Hrubá Skála, Český ráj

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Zelené údolí s bazény

Kemp Zelené údolí s bazény

Mladějov, Český ráj
Penzion Recall

Penzion Recall

Troskovice, Český ráj