Úvod > Co chcete dělat? > Kemp Zelené údolí s bazény
Ubytování

Kemp Zelené údolí s bazény

Kemp Zelené údolí s dvěma bazény (pro plavce, pro děti) leží v obci Mladějov v Čechách, 5 km od města Sobotka, s výhledem na Trosky, v srdci Českého ráje, v údolí, které obklopují lesy.
Zelené údolí se nachází v hezkém a klidném prostředí obce Mladějov, v samém srdci turistického regionu Český ráj. Zelené údolí leží zhruba na polovině cesty mezi městy Sobotka a Jičín. Zelené údolí poskytuje ideální podmínky pro aktivní dovolenou, školní výlety, dětské tábory, školy v přírodě.

Areálu dominuje centrální budova, kde jsou v přízemí sprchy a sociální zařízení, v prvním patře je restaurace a jídelna, dále je zde salonek ke společenskému využití. U bazénu stojí kuchyňka pro ubytované, kterou můžete zdarma využívat. Kemp Zelené údolí nabízí dva bazény pro plavce a pro děti. V přilehlé obci Mladějov (asi 0,3 km) najdete obchod s potravinami. Je zde vlakové a autobusové spojení.

Areál nabízí prostor k mnoha aktivitám:
  • klubovnu
  • hřiště na míčové hry
  • stolní tenis
  • dětské prolézačky
  • pískoviště
  • dva plavecké bazény s přírodní vodou
 

Kde se v kempu ubytovat

Stanovat lze na louce, která se nachází za áčkovými táborskými chatkami. Kapacita asi 80 stanů. Rezervace na stany v kempu nedělají. Můžete přijet, kdy chcete.

Chatičky jsou situované do půlkruhu. Každá chatička je vybavena dvěma lůžky. Uprostřed půlkruhu se nachází hřiště pro míčové hry. Sociální zařízení pro ubytované v chatičkách se nachází centrální budově. Sruby mají kapacitu pro čtyři osoby.

Ve srubu jsou palandy nebo samostatná lůžka, skříň a stůl. Sociální zařízení pro osoby ubytované v chatičkách se nachází v centrální budově.

Dřevěná dvojchatka Gizela obklopená vzrostlou zelení. Areál nabízí čtyři dvojchatky, z čehož každá část s možností ubytování pro osm osob. Gizely mají samostatné vchody, dva pokoje, WC a umyvadlo. Každá Gizela má prostorný krytý balkon. Sprchy se nacházejí v centrální budově.

Apartmány jsou v areálu dva, každý pro pět osob. Apartmány mají společný vchod a předsíň. Každý apartmán má vlastní kuchyňku a sociální zařízení.

Na okraji areálu, samostatně stojící zděná dvoupodlažní vilka, s celkovou kapacitou pro 7 osob. V přízemí se nachází společná místnost s krbem, ložnice, kuchyňka a sociální zařízení (WC, sprcha). V patře jsou dvě ložnice.

Provozovatel

Kemp Zelené údolí

Loveč 15
507 45 Mladějov
Tel.:
+420 721 537 931
Email:
kempzeleneudoli@s...
WWW:
www.kempzeleneudo...
GPS:
50,480324 15,237764
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion v Českém ráji Pařezská Lhota

Penzion v Českém ráji Pařezská Lhota

Jičín, Královéhradecký kraj
Penzion Recall

Penzion Recall

Troskovice, Liberecký kraj
Čajový altán Plující oblaka v Prachovských skalách

Čajový altán Plující oblaka v Prachovských skalách

Zámostí-Blata, Královéhradecký kraj
Vila Prachovka v Prachovských skalách

Vila Prachovka v Prachovských skalách

Jičín, Královéhradecký kraj