Úvod > Co chcete dělat? > Hoši v koši: Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem v Českém ráji, Liberecku a Frýdlantsku
Zážitky

Hoši v koši: Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem v Českém ráji, Liberecku a Frýdlantsku

Vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny v oblasti Českého ráje, Liberecka, Frýdlantského výběžku a Lužických hor. Letenky je možné zakoupit pro jednotlivce i soukromé lety s možností výběru místa startu.

Společnost Hoši v koši provádí vyhlídkové lety horkovzdušnými balóny v oblasti Českého ráje, Liberecka, Frýdlantského výběžku a Lužických hor.

Létání v jakékoliv formě je bezpochyby jeden z nejsilnějších zážitků, které člověk může prožít. Horkovzdušný balón byl prvním "strojem", který byl schopen vznést se s posádkou volně do výšky a tím odstartoval éru létání člověka. Proto je let balonem v dnešní době považován za návrat k historickým kořenům letectví a i vy si nyní můžete tento neobyčejný zážitek vyzkoušet na vlastní kůži. Pojďte zažít pocity prvních vzduchoplavců, těch odvážných mužů, kteří svou odvahou posunuli hranice poznaného o kus dál a výš.

Letenky si může zakoupit jednotlivec, pár či skupinka osob. Je možno dohodnout soukromé lety s možností výběru místa startu. Hoši v koši jsou přímým provozovatelem horkovzdušných balónů s dlouholetou praxí a vyhlídkové lety provádí po celý rok, dle zájmu pasažérů a vhodného počasí.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 4. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Kemp Zelené údolí s bazény

Kemp Zelené údolí s bazény

Mladějov, Český ráj
Penzion Recall

Penzion Recall

Troskovice, Český ráj