!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Krav Maga Global – kurzy sebeobrany
Životní styl

Krav Maga Global – kurzy sebeobrany

Krav Maga Global ČR je organizace s více než desetiletou praxí v oblasti osobní bezpečnosti a primární prevence. V rámci České republiky nabízí kurzy a semináře pro širokou veřejnost, ozbrojené složky, státní a soukromý sektor.
Systém Krav Maga byl vyvinut a přizpůsoben tak, aby jej mohl trénovat každý nezávisle na věku, pohlaví nebo jakýchkoli fyzických predispozicích. Je vhodný pro muže, ženy, děti i seniory, stačí jen chuť učit se něco nového. Pokud jste se s Krav Maga ještě v životě nesetkali, doporučujeme navštívit jeden z úvodních seminářů, kde si uděláte jasnou představu o tom, co vlastně Krav Maga je, dozvíte se, jak tréninky probíhají, naučíte se to nejzákladnější pro ochranu sebe a svých blízkých a na vlastní kůži si vyzkoušíte, jestli je Krav Maga pro vás tou správnou volbou. 
 
Přihlásit se můžete do kurzů pro dospělé a pořádají se také kurzy pro děti, juniory a teenagery. Pokud by vám pravidelné tréninky nevyhovovaly, pak se neváhejte přihlásit na některý z Kurzů přežití pro ženy či pro muže. Jedná se o víkendové intenzivní kurzy sebeobrany, které vás připraví na nejčastější problémy, se kterými se můžete setkat. Naučíte se, jak konfliktům předcházet, jak deeskalovat napětí a, pokud už dojde k samotnému konfliktu nebo napadení, jak se ubránit a dostat se do bezpečí.

Pořádáme kurzy:

- sebeobrany pro děti od 6 do 19 let
- tábory – letní, podzimní a příměstské
- sebeobrany pro ženy, muže a seniory
- semináře a přednášky pro rodiče, muže, ženy dospělé i seniory 
- kurzy přežití pro ženy i muže
- jiné společesnko-sportovní akce. 

Krav Maga Global je největší a nejprofesionálnější organizace zabývající se systémem Krav Maga na světě. Založena byla v roce 2010 a v současné době má již pobočky ve více než 60 zemích světa. Jejím cílem je šířit systém Krav Maga do všech koutů světa za pomoci globálního týmu instruktorů v čele se současným prezidentem organizace, Eyalem Yanilovem.

Krav Maga Global ČR realizuje řadu charitativních a osvětových projektů, které se věnují zvyšování úrovně bezpečnosti u nejohroženějších skupin obyvatel, tedy zejména u dětí, žen a seniorů (např. projekt Bezpečí pro seniory a Nenechte si ubližovat).
Zobrazit více

Provozovatel

Krav Maga Global Czech republic

Na Pankráci 32
147 00 Praha 4
Tel.:
+420 777 552 664
Tel.:
+420 777 552 664
Email:
info@krav-maga.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.krav-maga.cz
GPS:
50,058993 14,430271
 
Region:
Praha
Oblast:
Praha
Město:
Praha 4
 

Časová náročnost

2,0 hodiny