!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Koupaliště Přibyslav
Letní sporty

Koupaliště Přibyslav

V areálu koupaliště je k dispozici velký bazén s masážními tryskami, houpací záliv, masážní lavice, chrlič a skluzavka i dětský bazén. Nechybí samozřejmě ani šatny, umývárny, WC a občerstvení. Pro ležení u vody slouží velká louka.
Nové pěkné koupaliště se nachází v centru Přibyslavi, na místě bývalé školní zahrady. Velký bazén je rozdělen na dvě části, z nichž v jedné jsou situovány vodní atrakce se skluzavkou a houpacím bazénem, druhou pak ocení plavci, kteří si chtějí zaplavat v plaveckých drahách. Menší dětský bazének je určen jako atrakce pro nejmenší děti.

V bazénu můžete využít tyto atrakce: dnovou perličku, masážní lavici se vzduchovou masáží, houpací bazén, masážní trysky a chrlič. Koupaliště doplňuje nezbytné zázemí zahrnující technologii, převlékárny, WC se sprchami a občerstvení.

Koupaliště je otevřeno denně od 9.00 do 19.00 hodin. Čas od 8.00 do 9.00 hodin nebo od 19.00 do 20.00 hodin kromě pátku a neděle mohou využívat různé skupiny a organizace, ZTP na kondiční plavání. Večerní plavání se koná každý pátek od 19.00 do 21.00 hodin. Kdo přijede autem, dopoledne zaparkuje pohodlně v ulici u koupaliště. Odpoledne už ale bývá plno. Do areálu se dá vjet i s kolem, stojany na ně najdete až za pokladnou.
Zobrazit více
Naposledy změněno: 30. 8. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Grand Café

Grand Café

Přibyslav, Vysočina
Resort Erich v Sázavě

Resort Erich v Sázavě

Sázava, Vysočina
Zámecký restaurant Polná

Zámecký restaurant Polná

Polná, Vysočina