Úvod > Co chcete dělat? > Koloběžky Kras - půjčovna koloběžek v Blansku

Koloběžky Kras - půjčovna koloběžek v Blansku

Letní sporty
Půjčovnu koloběžek a elektrokoloběžek Kras najete v Blansku, v CHKO Moravský kras. K dispozici jsou zde čtyři typy koloběžek - motorové Nitro, Perut a nemotorové Master a Quick Platinium.
Půjčovna Koloběžky Kras sídlí v Blansku – v centru krásného Moravského krasu! Zdejší krajina přímo vybízí k výletům do přírody, a pokud si chcete zážitek z krásné krajiny ještě zpestřit, jsou pro vás elektrokoloběžky jako stvořené!

Koloběžka Nitro je určená především  pro méně náročné terény. Je vhodná pro všechny věkové kategorie. Jednoduché ovládání, výborná stabilita a volitelná výška řídítek umožní maximální požitek z jízdy.

Koloběžka Perut se s pohodlným sedátkem a výborným systémem brzdění stane nedílnou součástí vašich výletů do Moravského Krasu. Snadnose  ovládá a je vhodná i do větších terénů.

Bezmotorová koloběžka Master, která se hodí především pro turisty, kteří mají rádi požitek z jízdy a zároveň si chtějí posílit své tělo. Tato koloběžka ve sportovním provedení je velice praktická, lehká a zároveň velmi odolná a díky výbornému brzdovému systému poskytuje i vyšší kvalitu bezpečí při případné kritické situaci.

Quick Platinium bez motoru je vhodná zejména pro děti. Velice praktická s účinným brzdovým systémem, který zajišťuje určitou kvalitu bezpečí jak v terénu, tak na silnici. Vzhledem k nastavitelné výšce řídítek je určená prakticky pro všechny děti od 5 let.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí