!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Penzion Macocha - odpočinek i aktivní pobyt v Moravském krasu

Penzion Macocha - odpočinek i aktivní pobyt v Moravském krasu

Zážitky
V srdci chráněné krajinné oblasti Moravský kras se nachází Penzion Macocha, který je ideálním místem pro turisty i cykloturisty. V penzionu vám zapůjčí kola, pro kola svá můžete využít úschovny i servisu kol.
Kolem penzionu se rozprostírá malebné Punkevní údolí, kde ponorná říčka Punkva vytváří Jakubovo jezero a dodává mu romantický nádech. Zajistíme vám rezervaci vstupenek do Punkevní jeskyně v Moravském krasu a poradenství, kam v regionu se dále podívat. Punkevní jeskyně a propast Macocha je od penzionu vzdálena jen 1 km.

V letním období je penzion ideálním místem pro rodinnou rekreaci, které je křižovatkou mnoha cyklotras a naučných stezek v Moravském krasu. Mimo hlavní letní turistickou sezonu je pension vyhledáván pro ubytování firem, obchodních cestujících, manažerů a při akcích BVV Brno.

Penzion dále nabízí venkovní posezení na slunné terase s výhledem na hladinu jezera, možnost grilování a rožnění v krbu, bezplatné parkování aut je zajištěno v areálu nebo v garáži.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí