Úvod > Co chcete dělat? > Bazén a aquapark Blansko
Bazén a aquapark Blansko
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Bazén a aquapark Blansko

Letní aquapark v Blansku disponuje všemi atrakcemi, které návštěvníci těchto zařízení vyhledávají. Kromě klasických plaveckých drah zde naleznete saunu finského typu, infra saunu, solárium či whirpool. Hledáte li uvolnění těla, můžete využít profesionálních masáží či navštívit rehabilitační bazén.
Blansko má nejen krytý plavecký bazén 25x12,5 m, ale i aquapark. Venkovní část areálu disponuje bazénem 50×25 m, ve kterém najdete čtyři plavecké dráhy, 3 skokanské můstky, 14,5 m dlouhou skluzavku, bublinkovou masážní lavici, 4 vodní trysky ve stěně bazénu, 3 chrliče vody, vodní hřib. Velmi oblíbená je divoká řeka s houpacím bazénkem a nejrůznější chrliče vody a masážní trysky. Letní aquapark Blansko samozřejmě disponuje toboganem, které zde naleznete v délce 55 metrů.

Kromě toho je zde dětský bazének sestavený ze 2 propojených bazénků o průměru 4 a 6 m s vodním hřibem. V obou venkovních bazénech je vyhřívaná voda. V druhé části areálu je široká písečná pláž s dětským hřištěm a 2 plážové volejbalové kurty. V případě nepříznivého je v provozu pouze krytý bazén.

Z krytého bazénu je možný přímý vstup do posilovny o velikosti více než 200 m2, vybavené barem s občerstvením a výživnými doplňky. Nachází se zde více než 35 posilovacích strojů včetně příslušenství. Krytý bazén je otevřen od konce srpna.

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace Punkva Blansko

Restaurace Punkva Blansko

Blansko, Jihomoravský kraj