Úvod > Co chcete dělat? > Kemp Děčín
Kemp Děčín
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Ubytování

Kemp Děčín

Kemp Děčín nabízí ubytování v centru města ve stanech, obytných stanech, karavanech. K dispozici je úschovna kol i pro veřejnost, dětské hřiště, WC a sprchy, Wi-Fi a informační centrum. Kemp je bhodný pro cyklisty, vodáky, horolezce, motorkáře a karavanisty.
Moderní barevný městský kemp kousek od historického centra města Děčína naplňuje veškeré představy o kvalitním zázemí pro všechny příznivce turistiky a kempování, kteří přijíždějí objevovat krásy Česko-Saského Švýcarska a jeho okolí obecně. Můžete u nás potkat milovníky in-line bruslení, vodáky, horolezce, motorkáře a karavanisty nebo putovníky s batůžky, zkrátka všechny turisty ze všech koutů světa, kteří se k nám každou sezónu rádi vrací.
 
Areál je situován mezi řekou Labe a Labskou cyklostezkou prakticky v centru města Děčín obklopený četnou infrastrukturou. Díky tomu se lze snadno dostat pěšky na atraktivní místa a je tak výborným startovní bodem pro turistiku v Česko-Saském Švýcarsku. Můžete u nás využít mnoho aktivit jako je plavba na raftu či kánoi, zdolat Via Ferratu, sjet na koloběžkách ze Sněžníku. Aktivity si u nás můžete rezervovat. Sami jsme aktivními sportovci a náš cyklokemp je tak zaměřen na aktivní využívání regionu, na který jsme hrdí a rádi vám ho ukážeme. 
 
Jsme městský kemp a vše důležité najdete v našem areálu či nadosah ruky.

Provozovatel

Kemp Děčín s.r.o. & Cyklostop

Polabí
některé navigace Rytířská
405 02 Děčín
Tel.:
+420 774 262 111
Email:
recepce@kempdecin.cz
WWW:
www.kempdecin.cz
GPS:
50,774300 14,209515
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Kocanda v Děčíně

Hotel Kocanda v Děčíně

Děčín, Ústecký kraj
Café Freska v Děčíně

Café Freska v Děčíně

Děčín, Ústecký kraj
Café Páv v Děčíně

Café Páv v Děčíně

Děčín, Ústecký kraj