!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Hřiště BezBot v Českých Budějovicích
Hřiště BezBot v Českých Budějovicích
"> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
+ Přidat foto
Zážitky

Hřiště BezBot v Českých Budějovicích

Spousty legrace za každého počasí zažijete na Hřišti BezBot v Českých Budějovicích. Čtyřpodlažní herní konstrukce - tunely, skluzavky, akční věže a další. K dispozici je i dětský koutek, kavárna, wi-fi zdarma a keramická dílna. Místo je vhodné také pro narozeninové oslavy.

Nechte své děti vyřádit v oblíbené herní konstrukci - užijí si tobogán, velkou skluzavku a míčový bazén, prolézačky a tunely, provazový most, malou horolezeckou stěnu a šplhací tyč, gymnastické míče, velké lego nebo nástěnné herní prvky. Vy si můžete řádit s dětmi nebo si odpočinout u naší výborné kávy v kavárně, která je součástí Hřiště BezBot a je z ní dobře vidět na polovinu herní plochy. K dispozici jsou časopisy nebo Wi-Fi zdarma.

Pro nejmenší děti je připraven prostorný dětský koutek s malou skluzavkou, prolézacím tunelem, didaktickými hračkami, nástěnnými herními prvky, legem a mnoha dalšími oblíbenými hračkami.

V naší kavárně si můžete dát nealko nápoje, kávu, čaj, pizzu nebo malou sladkou či slanou svačinku.

Má vaše dítko narozeniny a do bytu se všichni kamarádi nevejdou? Uspořádáme narozeninovou oslavu a vy se nebudete muset o nic starat ani nic uklízet.

Pokud přemýšlíte o netradičním dárku, zkuste sami nebo s dětmi namalovat hrnek, misku nebo zvonek v naší keramické dílně.

Pravidelně pořádáme nocování pro děti v Hřišti BezBot.   Během všech školních prázdnin pořádáme příměstské tábory pro děti.

Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 10. 2019

Ubytování a restaurace v okolí

Sport hotel v Českých Budějovicích

Sport hotel v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy
Penzion U Rudolfa v Českých Budějovicích

Penzion U Rudolfa v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jižní Čechy
Hotel Budweis v centru Českých Budějovic

Hotel Budweis v centru Českých Budějovic

České Budějovice, Jižní Čechy