Úvod > Co chcete dělat? > Solná jeskyně Grotto v Českých Budějovicích
Životní styl

Solná jeskyně Grotto v Českých Budějovicích

Blahodárný odpočinek si užijete v solné jeskyni Grotto v Českých Budějovicích. K dispozici je zde nejen samotná jeskyně, ale také solná finská sauna a příjemná je i vířivá vana.
Léčivé účinky soli jsou známé již několik století. Z tohoto důvodu je v Solné jeskyni Grotto originálním způsobem využívána sůl pro rehabilitaci, prevenci a ochranu zdraví. Prostory solné jeskyně slouží k relaxaci, odpočinku a léčebným účelům. Zvláštní mikroklima vytváří v prostoru jeskyně prostředí, ve kterém se ze soli uvolňují prvky jako je jód, selen, magnézium, vápník a další. Tyto látky působí příznivě při léčbě některých onemocnění...

Solná jeskyně dokáže po několika 45 minutových návštěvách nahradit zdravotníí účinky týdenního pobytu u moře. Účinky solné jeskyně jsou příznivé pro všechny, bez rozdílu věku – od malých dětí až po seniory.

K dispozici je také solná finská sauna vhodná pro léčbu chronických onemocnění dýchacích cest, kožních onemocnění, zvlhčení a zjemnění kůže a zvýšení soustředěnosti.

Vířivá vana pomáhá zvládnout nebo překonat stres. Víření vody na chvíli osvobodí vaši mysl, tělo i duši. Odložte svůj telefon, vychutnejte si světelnou nebo aroma terapii, dejte si něco dobrého k pití (nemyslíme jen alkoholl), nechte se masírovat velkým množstvím trysek.
Park Čtyři Dvory v Českých Budějovicích

Park Čtyři Dvory v Českých Budějovicích

České Budějovice, Jihočeský kraj
Tesařské kurzy pro znalé i neznalé

Tesařské kurzy pro znalé i neznalé

České Budějovice, Jihočeský kraj
Beach aréna České Budějovice

Beach aréna České Budějovice

České Budějovice, Jihočeský kraj

Ubytování a restaurace v okolí