!

Upozornění: Redakce prosí všechny zájemce o akce a aktivity, aby se před jejich návštěvou informovali u organizátora, zda a kdy probíhají vzhledem k opatřením přijatým vládou ČR k nákaze Covid-19. Omlouváme se, že informace o otevíracích dobách a termínech konání uvedených na webu Kudyznudy.cz nemusí být vždy aktuální.

Úvod > Co chcete dělat? > Půjčovna lodí a raftů Titanic v Českých Budějovicích

Půjčovna lodí a raftů Titanic v Českých Budějovicích

Letní sporty
Půjčovna lodí a raftů Titanic již dvanáctým rokem nabízí komplexní vodácké služby na všech řekách v ČR, hlavně na jihu Čech – Vltava, Lužnice, Otava…
Půjčovna lodí a raftů Titanic organizuje rodinné, školní i firemní výlety. Lodě a rafty si můžete zapůjčit přímo v Českých Budějovicích nebo vám je přivezou na předem dohodnuté místo. A po skončení vaší plavby budou lodě opět vyzvednuty, tam kde skončíte – což je pro vás mnohem jednodušší a bezstarostnější. Pokud budete mít zájem, postarají se v půjčovně Titanic i o vaše vozidlo.

Půjčovna nabízí širokou škálu lodí a služeb: raftů Colorado, plastových lodí Vydra, Tukan, Samba včetně veškerého příslušenství. Dopraví lodě, osoby a materiál na místo vyplutí. Zajišťuje školní kurzy včetně akreditovaných instruktorů či firemní výlety na klíč.

Půjčovna nabízí také možnost nočního splutí Českým Krumlovem po řece Vltavě na raftech nebo lodích. Čeká vás krásný zážitek při sjíždění Vltavy osvětleným historickým městem.
 
Pro sezónu 2015 je pro vás v půjčovně Titnaic připraven inovovaný systém zvýhodněných balíčků sestavených přímo pro organizované skupiny studentů a mládeže. Balíčky je možno obednat od 1.května do 30. června a od 1. do 30. září.
Celý popis
Naposledy změněno: 7. 11. 2019

Ubytování a restaurace v okolí