Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Skalský dvůr u Nového Města na Moravě

Hotel Skalský dvůr u Nového Města na Moravě

Ubytování
Hotel Skalský dvůr leží v malebném zákoutí kraje Vysočina uprostřed luk a lesů na břehu Skalského rybníka. Hotel se nachází na pomezí CHKO Žďárské Vrchy a přírodního parku Svratecká pahorkatina mezi Novým Městem na Moravě a Bystřicí nad Pernštejnem.

Přijeďte si odpočinout do Skalského dvora. Ubytování najdete v jednom z 68 pokojů. Vybrat si můžete moderní čtyřhvězdičkové apartmány, spousta hostů však dává přednost útulným tříhvězdičkovým pokojům. Ve všech hotelových pokojích, konferenčních a veřejných prostorách je k dispozici zdarma WiFi síť. Rovněž je možno využít internetovou místnost vybavenou PC a tiskárnou.

Nudit se zde určitě nebudet - využít můžete vnitřní bazén, hotelovou pláž u Skalského rybníka nebo se nechat masírovat zdejšími maséry. Dovolenou si užijí i děti - ty si nejraději hrají v zahradním koutku. Součástí areálu Skalského dvora jsou tenisové a volejbalové kurty i hřiště na streetball. Rovněž je možno zapůjčit rakety, míčky a míče na míčové hry, petanque, pramice nebo kánoe či horská kola a vydat se po značených cyklotrasách.

V okolí hotelu pak můžete navštívit řadu památek (monumentální hrad Pernštejn, královské město Polička, zřícenina hradu Zubštějn, památka UNESCO kostel na Zelené hoře), zajímavých míst (westernové městečko Šiklův mlýn, keltskou vesničku Isarno) a přírodních krás (krápníkové jeskyně - Moravský kras, Vírská přehrada).

Celý popis
Naposledy změněno: 4. 8. 2020
29.9.
4.10.
Světový pohár horských kol 2020 - Nové Město na Moravě

Světový pohár horských kol 2020 - Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě, Vysočina
26.9.
27.9.
Slavnosti brambor Bystřice nad Pernštejnem 2020 - zrušeno

Slavnosti brambor Bystřice nad Pernštejnem 2020 - zrušeno

Bystřice nad Pernštejnem, Vysočina
18.7.
24.10.
Běhej lesy 2020

Běhej lesy 2020

Sněžné, Vysočina
13.10.
Malý muzejník

Malý muzejník

Žďár nad Sázavou, Vysočina

Ubytování a restaurace v okolí