Úvod > Co chcete dělat? > Jasenka - rekreační středisko Zubří

Jasenka - rekreační středisko Zubří

Ubytování
Areál Rekreačního střediska Jasenka se nachází v samotném srdci Vysočiny, 3 km severovýchodně od Nového Města na Moravě v nadmořské výšce 670 m.n.m. Leží na území chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, obklopeno smrkovými lesy a loukami za obcí Zubří.
Ubytovací kapacita střediska je 110 lůžek. V areálu se nachází 10 zrekonstruovaných čtyřlůžkových chat s možností přistýlky pro 2 osoby a hotelový dům s 20 standardními dvoulůžkovými pokoji, taktéž s možností přistýlky. Každá chata má svoje sociální zázemí: koupelnu s podlahovým topením a samostatné WC.

Přímo v hlavní budově rekreačního střediska se nachází stylová nekuřácká restaurace s kapacitou 90 osob, na kterou navazuje bar s posezením. Za příznivého počasí můžete využít také letní terasu. Pro naše hosty nabízíme možnost ubytování se snídaní, která se podává formou švédských stolů, nebo si máte možnost objednat polopenzi popřípadě plnou penzi.

Přímo v areálu střediska je přírodní rybníček se skluzavkou, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbalvíceúčelové hřiště s umělým povrchem, kde si můžete zahrát tenis, volejbal, basketbal, nohejbal a další sporty. 
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 5. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Skalský dvůr u Nového Města na Moravě

Hotel Skalský dvůr u Nového Města na Moravě

Bystřice nad Pernštejnem, Vysočina
Hotel Artis Nové Město na Moravě

Hotel Artis Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě, Vysočina
Ochutnejte speciality Maršovské rychty

Ochutnejte speciality Maršovské rychty

Nové Město na Moravě, Vysočina