!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Co chcete dělat? > Jasenka - rekreační středisko Zubří
Ubytování

Jasenka - rekreační středisko Zubří

Areál rekreačního střediska Jasenka se nachází na území chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy v samotném srdci Vysočiny, na kraji obce Zubří. Rekreační středisko je obklopeno smrkovými lesy a loukami a nabízí tak perfektní příležitost k uspořádání letního tábora, školy v přírodě nebo firemní akce.
Ubytovací kapacita střediska je 110 lůžek. V areálu se nachází 10 zrekonstruovaných čtyřlůžkových chatek s možností přistýlky pro 2 osoby a hotelový dům s 20 standardními dvoulůžkovými pokoji, taktéž s možností přistýlky. Každá chata má svoje sociální zázemí: koupelnu s podlahovým topením a samostatné WC.

Přímo v hlavní budově rekreačního střediska se nachází recepce a stylová nekuřácká restaurace s kapacitou 90 osob, na kterou navazuje bar s posezením. Za příznivého počasí můžete využít také letní terasu. Pro naše hosty nabízíme možnost ubytování pouze se snídaní nebo polopenzí či plnou penzí.

Přímo v areálu střediska je přírodní rybníček se skluzavkou, dětské hřiště, hřiště na plážový volejbalvíceúčelové hřiště s umělým povrchem, na kterém si můžete zahrát tenis, volejbal, basketbal, nohejbal a další sporty. 
Zobrazit více
Naposledy změněno: 8. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Skalský dvůr u Nového Města na Moravě

Hotel Skalský dvůr u Nového Města na Moravě

Bystřice nad Pernštejnem, Vysočina
Hotel Artis Nové Město na Moravě

Hotel Artis Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě, Vysočina
Ochutnejte speciality Maršovské rychty

Ochutnejte speciality Maršovské rychty

Nové Město na Moravě, Vysočina