Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Radnice přímo v historickém centru Liberce
Ubytování

Hotel Radnice přímo v historickém centru Liberce

Hotel Radnice patří neodmyslitelně k historickému centru města a je velmi oblíben právě pro svou skvělou polohu v centru dění jen několik desítek kroků od náměstí Dr. E. Beneše a dominanty tohoto náměstí, jíž je liberecká radnice.
Hotel Radnice je klidná volba kvalitního ubytování v Liberci. Hotel je vybaven apartmány, jedno a dvoulůžkovými pokoji s celkovou kapacitou 41 lůžek s možností přistýlek. Všechny pokoje jsou vybaveny příslušenstvím s vanou i sprchovou clonou, vysoušečem vlasů, TV, SAT, minibarem, trezorem, telefonem s přímou volbou, internetovou Wi-fi sítí a požárními detektory. Automobil bude v bezpečí na uzamykatelném parkovišti s kamerovým systémem.

Hotel Radnice je připraven nabídnout kvalitní ubytování v Liberci v té nejlepší kvalitě. Je vyhledáván pro své klidné a tiché prostředí a jeho umístění je výhodné pro turisty i obchodníky s vyššími nároky na kvalitu služeb.

Hotel nabízí kvalitní zázemí k poznávání přírodní krás Českého ráje – vyrazit můžete za turistikou do Jizerských hor nebo jen odpočívat a procházet se historickým centrem, kde lze navštívit zoologickou nebo botanickou zahradu. V dosahu se nachází také architektonický skvost Ještěd, který je dominantou severočeského kraje.

Provozovatel

Hotel Radnice

Moskevská 11
460 01 Liberec
Tel.:
+420 602 222 365
Email:
recepce@hotelradn...
WWW:
www.hotelradnice.cz
GPS:
50,768123 15,058335
 
Region:
Liberecký kraj
Oblast:
Jizerské hory
Město:
Liberec
 

Vstupné

Cena: 2 100 Kč

Snížená cena: 1 500 Kč

Rodinné vstupné: 2 000 Kč

 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Kafe Kytka

Kafe Kytka

Liberec, Liberecký kraj
Restaurace Potrefená husa Liberec

Restaurace Potrefená husa Liberec

Liberec, Liberecký kraj
Restaurace Radniční Sklípek

Restaurace Radniční Sklípek

Liberec, Liberecký kraj