Úvod > Co chcete dělat? > Knihkupectví a antikvariát Fryč – dům plný knih a tajemných zákoutí
Kultura

Knihkupectví a antikvariát Fryč – dům plný knih a tajemných zákoutí

Navštivte během svého výletu do Liberce také vyhlášené Knihkupectví a antikvariát Fryč. V jednom domě najdete deset zákoutí a desetitisíce knih, nových i antikvárních. V prvním patře se navíc konají kulturní akce, nebo tu můžete posedět u šálku čaje a při nepřízni počasí využít dětský koutek.
Knihkupectví a antikvariát Fryč sídlí na Pražské ulici v centru Liberce, jen pár kroků od novorenesanční radnice.
Jakmile vás sem kroky zavedou, dýchne na vás vůně knih a usměje se milá obsluha, která vždy ráda poradí a doporučí vhodné čtení.

V první části prodejny se nachází klasické knihkupectví s novými knihami, které jsou rozeseté v několika místnostech. Mezi zdejšími zákoutími je nejoblíbenější především čtecí koutek U Andulek... V zadní části projdete do tajemného antikvariátu, který si stoprocentně získá vaše srdce. Není výjimkou, že se sem chodí knihomolové zašít, listovat starými knihami a prostě na chvilku zpomalit.

První patro nabízí odbornou literaturu a především příjemný prostor pro kulturní akce či jen posezení u šálku dobrého čaje. Je tu také dětský koutek, který maminky rády využívají v případě deštivého počasí.

Navštivte Knihkupectví a antikvariát Fryč při svém pobytu v Liberci a rozhodně se sem budete chtít vracet.

Ubytování a restaurace v okolí

Kafe Kytka

Kafe Kytka

Liberec, Liberecký kraj
Jedno kafe

Jedno kafe

Liberec, Liberecký kraj