Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Palác
Ubytování

Hotel Palác

Elegantní tříhvězdičkový Hotel Palác nabízí kvalitní a zároveň cenově dostupné ubytování v historickém centru Olomouce.
Hotel disponuje 44 jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji a 11 apartmány, které jsou připraveny splnit nároky i těch nejnáročnějších klientů. Hotel nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování. Každý pokoj si drží vysoký standart vybavení, zahrnující vlastní sociální zařízení, WIFI zdarma, lednici, rychlovarnou konvici a hlavně kuchyňský koutek s varnou deskou, zajišťující komfort a nic nebránící pocit cítit se „jako doma“. Turistické pokoje jsou pak navíc vybaveny TV přijímačem a fénem. Za poplatek je k dispozici hotelová prádelna a počítačová místnost s internetem. To vše, v kombinaci s výhodnou polohou v blízkosti všech významných olomouckých památek, tvoří z Hotelu Palác ideální místo pro váš pobyt.

Právě jedinečná lokalita Hotelu Palác je ideálním výchozím bodem Vaší návštěvy druhé největší památkové rezervace v České republice. Stačí ujít jen pár kroků a můžete se nerušeně kochat vznešeností Katedrály sv. Václava nebo navštívit jedinečné Arcidiecézní muzeum, ležící v těsné blízkosti. Cestou do historického středu města nesmíte minout sídlo olomouckých arcibiskupů – Arcibiskupský palác, místo, kde v revolučním roce 1848 sídlil habsburský císařský dvůr a rovněž zde byl korunován císař František Josef I. Poté vám již nic nebrání k návštěvě centrálního Horního náměstí s celou řadou památek, včetně radnice s historickým orlojem a sloupu Nejsvětější Trojice – významné památky zapsané v seznamu UNESCO. Za pozornost stojí i unikátní šestice barokních kašen i okouzlující novodobá Ariónova kašna. K relaxaci pak poslouží systém olomouckých parků nebo jedna z desítek příjemných hospůdek a restaurací.

Za návštěvu rozhodně stojí i poutní chrám a ZOO na nedalekém Svatém Kopečku. Pro milovníky aktivní dovolené je k dispozici aqua​park, lanové centrum nebo laser game arena. V Olomouci lze i navštívit muzeum automobilových veteránů nebo muzeum vojenské pevnosti.

Provozovatel

Hotel Palác

1. Máje 27
779 00 Olomouc
Tel.:
+420 585 242 175
Email:
info@hotelpalac.cz
Facebook:
https://www.faceb...
WWW:
www.hotelpalac.cz
GPS:
49,596770 17,262939
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

The Black Stuff Irish Pub Olomouc

The Black Stuff Irish Pub Olomouc

Olomouc, Olomoucký kraj
Kavárna Amadeus

Kavárna Amadeus

Olomouc, Olomoucký kraj
Coffee Library

Coffee Library

Olomouc, Olomoucký kraj
Hospoda U Musea neboli Ponorka

Hospoda U Musea neboli Ponorka

Olomouc, Olomoucký kraj