Úvod > Co chcete dělat? > Hotel Imperial Karlovy Vary
Hotel Imperial
"> Hotel Imperial "> Hotel Imperial "> Hotel Imperial "> Hotel Imperial "> Hotel Imperial "> Hotel Imperial "> "> Hotel Imperial "> Hotel Imperial "> Hotel Imperial "> "> Hotel Imperial "> Hotel Imperial "> Hotel Imperial
+ Přidat foto

Hotel Imperial Karlovy Vary

Lázně a wellness
Pětihvězdičkový hotel Imperial nabízí svým hostům vysoký standard služeb. Nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Využijte voucher 4000Kč/osoba do lázní!
Na světě je opravdu jen málo lázeňských hotelů, které hostily tolik významných osobností jako hotel Imperial. Ke slavným hostům hotelu Imperial se řadí příslušníci rozvětvené bankéřské rodiny Rothschildů nebo polského šlechtického rodu Potockých. Dále tu pobývali ruský velkokníže Pavel, hudební skladatel Richard Strauss, hollywoodské hvězdy Douglas Fairbanks a jeho žena Mary Pickfordová, knížata, mahárádžové, nejvlivnější průmyslníci své doby a v neposlední řadě také politici a prezidenti, například Tomáš Garrique Masaryk, či český prezident Václav Klaus. Sám hotel Imperial vděčí za svou slávu lordu Richardovi Westburrymu.

Novou kapitolu v historii hotelu Imperial otvírá v roce 1992 akciová společnost Imperial Karlovy Vary, která generální rekonstrukcí ukončenou v roce 2003 vrací hotelu jeho původní lesk a špičkovou kvalitou poskytovaných lázeňských a hotelových služeb také slávu.

V Hotelu Imperial jsou k dispozici hostům hotelové restaurace Prague (buffet) a Paris (á la carte), kavárna ViennaClub Imperial v němž si můžete poslechnout živou hudbu, kongresové sály a dále pak kadeřnictví, Beuaty-centrum a Sportcentrum Imperial (tenisové kurty, fitness centrum, aerobik, spinning, …).

Nejen hostům jsou k dispozici také dvě restaurace, Club Imperial, Café Vienna nebo rozsáhlé sportcentrum Imperial.
 

Hotel s pěti hvězdami

Dnešní pětihvězdičkový hotel Imperial je trojnásobným držitelem World Travel Awards pro nejlepší lázeňský hotel v České republice. Rozhodně ale neusíná na vavřínech a pro spokojenost svých hostů dělá maximum. Hotel Imperial své kvality prokazuje dlouhodobě. Pátou hvězdu obdržel v roce 2017. Cesta k ní je velmi složitá - lze ji totiž získat pouze za předpokladu splnění všech 121 povinných kritérií

Hotely společnosti Imperial Karlovy Vary – hotel Imperial a Spa Resort Sanssouci – poskytují tradiční karlovarskou lázeňskou léčbu založenou na využití karlovarských termominerálních pramenů a peloidů. Při léčení v hotelu Imperial a Spa Resortu Sanssouci se ale také využívají nejmodernější balneologické metody a postupy. Spojení tradiční léčby s moderní balneologií a individuálním přístupem ke každému pacientovi tak přináší pacientům maximalizaci účinku léčebných terapií.

Oproti službám, které hotel nabízel v rámci čtyřhvězdy, musel nově splnit dalších 11 kritérií. Mezi ty organizačně náročnější patří například vlastní valet parking, tedy parkování s obsluhou. Klient odevzdává své auto plně do rukou hotelového zaměstnance, který za něj přebírá odpovědnost. Celkově získání páté hvězdy zvedlo nároky na kvalitu i počet zaměstnanců. A to zejména 24hodinový pokojový servis a obsluha v hotelové hale.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 7. 2020

Ubytování a restaurace v okolí

Hotel Bellevue Karlovy Vary

Hotel Bellevue Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Restaurace Le Marché Karlovy Vary

Restaurace Le Marché Karlovy Vary

Karlovy Vary, Západočeské lázně
Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness Hotel

Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness Hotel

Karlovy Vary, Západočeské lázně