Úvod > Aktuality > Dopřejte si na Valentýna lázeňskou romantiku ve dvou
Dopřejte si na Valentýna lázeňskou romantiku ve dvou
"> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> "> ">
Lázně a wellness

Dopřejte si na Valentýna lázeňskou romantiku ve dvou

  • Vydáno25. ledna 2022
Nevíte čím překvapit a potěšit svojí partnerku nebo partnera na Valentýna? Vezměte ji na víkend nebo na pár dní do jednoho z nejkrásnějších lázeňských měst u nás: Mariánských Lázní, Karlových Varů nebo Františkových Lázní, a dopřejte si romantické chvíle jen ve dvou při lázeňských wellness procedurách, masážích, relaxačních aroma koupelích a zábalech, v privátní sauně nebo ve vířivce. Večer nic nezkazíte večeří při svíčkách u krbu a ráno ji (nebo jeho) překvapte třeba snídaní rovnou do postele.

Lázeňská romantika v Mariánských Lázních

Mariánské LázněPřijeďte si odpočinout a načerpat nové síly do Mariánských Lázní. Využijte jedinečné příležitosti a užijte si pobyt v lázních. Utužte si své zdraví za pomoci lázeňských voucherů, které lze uplatnit do 31. 3. 2022! Lokální internetová služba Hotely Mariánské Lázně vám přináší několik tipů na romantické lázeňské relaxační pobyty pro dva, včetně možnosti zakoupení těchto balíčků formou dárkových voucherů. Potěšte své milované zážitkem v podobě odpočinku ve světoznámých lázních, kde si nejen tělo, ale i duši léčili takové osobnosti jako např. Franz Kafka, Ema Destinová, Mark Twain, F. M. Dostojevskij, Thomas Alva Edison, Frederik Chopin, Johann Strauss, Sigmund Freud a mnoho dalších.

V lázeňském městečku pak nemusíte jen ležet ve vířivce, chodit po kolonádě a popíjet zdejší prameny. Kdo má rád sjezdové lyžování užije si Skiareál Mariánky na sjezdovkách Slalomář a Krakonoška. Po celý rok má otevřeno také oblíbené Boheminium - svět miniatur, kde si prohlédnete nejen modely českých a moravských památek, ale také nejmenší koňské plemeno na světě.
 

Za relaxací a odpočinkem do Karlových Varů

wellnessAni Karlovy Vary nezůstávají s nabídkou wellness pobytů pozadu. Balíček Romantický víkend nabízí hotel Imperial, kde si užijete ubytování na 2 noci, vstup do wellness a procedury v jednom z nejluxusnějších hotelů v Karlových Varech. A proč si nedopřát to nejlepší? Exkluzivní pobyt dle vašich představ vykouzlí Grandhotel Pupp. V prostorném hotelovém spa vás čeká velký bazén s protiproudem, vířivky a sauny, fitness centrum s kardio zónou a privátní spa suite. Nabídku doplňují relaxační procedury a ájurvédské masáže.

Méně náročné hosty uvítají čtyřhvězdičkové hotely Spa Hotel Čajkovskij a Hotel Salvator, které nabízejí pobytové balíčky s masáží, koupelí při svíčkách nebo volný vstup do wellness. K naprosto dokonalému pobytu bude patřit i projižďka lanovkou na rozhlednu Diana, prohlídka zdejšího Motýlího domu a procházka oborou sv. Linhart, kde lze pozorovat místní zvířecí obyvatele.
 

Pohoda ve Františkových Lázních

Františkovy lázněJestliže dáváte přednost komornějším místům, bude se vám dozajista líbit ve Františkových Lázních. Využijte jedinečné příležitosti a přijeďte si utužit své zdraví s využitím státního příspěvku na lázeňský pobyt! Čtyřhvězdičkový Spa Resort Pawlik je místem, kde budete mít všechny lázeňské služby pod jednou střechou – a kde vás budou rozmazlovat od hlavy až k patě. Právě zde se také nachází Aquaforum, největší a nejkrásnější akvapark českých lázní. Lázeňský dům Kijev se nachází v těsné blízkosti kolonády. Jeho jedinečnost spočívá v širokém spektru léčebného vybavení. Vybírat můžete z bohaté nabídky pobytů, jako je například Antistresový program, Lázeňská minukúra nebo Beauty program.

Romantické místo doplní i stejně laděný program, který své drahé polovičce můžete nabídnout například na celoročně otevřeném hradu Vildštejně, který nabízí staročeské pokrmy v dobové restauraci, krásná bude i procházka lesoparkem Amerika anebo vyhlídka z věže v rezidenci Zámeček.
Spa Hotel Čajkovskij Karlovy Vary

Spa Hotel Čajkovskij Karlovy Vary

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích, apartmá a apartmá Lux. Poskytuje stravování v restauraci s národní, mezinárodní a diabetickou kuchyní. V lázeňském hotelu Čajkovskij****, je poskytována komplexní lázeňská léčba.

Lázeňský hotel Kijev ve Františkových Lázních

Lázeňský hotel Kijev ve Františkových Lázních

Lázeňský hotel Kijev se nachází v lázeňském centru města. Jedinečnost hotelu, spočívá v širokém spektru diagnostického i léčebného vybavení, které umožňuje speciální i komplexní léčbu.

Aquaforum Františkovy Lázně

Aquaforum Františkovy Lázně

Příjemně teplá voda v bazénech, vířivkách i v tobogánu v Aquaforu – světě vody a relaxace ve Františkových Lázních, vás pohladí po duši a po těle nezávisle na rozmarech počasí. Objevte překrásný vodní svět.

Grandhotel Pupp – komfort, který si zasloužíte!

Grandhotel Pupp – komfort, který si zasloužíte!

Exkluzivní pobyt dle vašich představ v srdci Karlových Varů, v klidném lázeňském městě s unikátní atmosférou v té nejvyšší kvalitě. Každý pokoj si díky unikátní architektuře hotelu zachovává svůj osobitý vzhled. Na recepci Grandhotelu si určitě všimnete unikátních nástěnných hodin.

Hotel Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel – Římské lázně v Mariánských Lázních

Hotel Nové Lázně Ensana Health Spa Hotel – Římské lázně v Mariánských Lázních

V hotelu Nové Lázně můžete prožít luxusní dovolenou se špičkovými službami, které jsou naprosto srovnatelné s těmi zahraničními. Vyzkoušejte koupání ve třech bazénech v originálních Římských lázních, které zdobí originální mramorové sloupy pocházející z roku 1896.

Sen pro dva ve Wellness & Spa Hotelu Ambiente

Sen pro dva ve Wellness & Spa Hotelu Ambiente

Pokud hledáte aktivní dovolenou, wellness víkend či lázeňské léčení, každý den po celý rok nabízí wellness & spa hotel Ambiente nezapomenutelný pobyt.

Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních

Lázeňské pobyty ve Františkových Lázních

Široké spektrum klasických lázeňských i moderních rehabilitačních procedur nabízí světově proslulé lázně Františkovy Lázně, které jsou součástí tzv. Lázeňského trojúhelníku v západních Čechách.

Zámecká kolonáda v Karlových Varech

Zámecká kolonáda v Karlových Varech

Zámeckou kolonádu byste našli nad kolonádou Tržní. Má dvě části: kolonádu Horního pramene a kolonádu Dolního pramene. Kolonáda Horního pramene je volně přístupná veřejnosti a zastřešuje Zámecký horní pramen. Kolonáda Dolního pramene je zpřístupněna pouze klientům Zámeckých lázní.

Hotel Romance v Karlových Varech

Hotel Romance v Karlových Varech

Hotel Romance se nachází přímo v lázeňském centru Karlových Varů a hosté tak mají jedinečnou možnost prožít příjemný pobyt v těsné blízkosti Vřídla a Tržní kolonády. K dispozici jsou prostorné a stylově vybavené jedno- i dvoulůžkové pokoje, dva rodinné apartmenty a dva Suite Exclusive.

Vřídlo Karlovy Vary

Vřídlo Karlovy Vary

Symbolem Karlových Varů je bez pochyby Vřídlo, gejzír horké minerální vody o 72°C. Gejzír Vřídla, unikátní přírodní úkaz, vydá za minutu průměrně 2000 litrů minerální vody a díky vysokému tlaku vystřikuje až do výšky 12 metrů.

Františkovy Lázně – romantika na Seebergu

Františkovy Lázně – romantika na Seebergu

Romantické ubytování v těsné blízkosti románského hradu Seeberg u Františkových Lázní. Cyklistické trasy, značené turistické trasy, naučné stezky, jízda na koních. Relax, wellness, Aquaforum.

Chateau Monty SPA Resort – nadchne svou jedinečnou atmosférou

Chateau Monty SPA Resort – nadchne svou jedinečnou atmosférou

Město Mariánské Lázně patří k vyhledávaným lázeňským střediskům, kde hosté již dlouhá léta nalézají klid a relaxaci pro zotavení těla i duše. Přijeďte se uvolnit, nechte se hýčkat, dodáme vám novou energii a radost do života!

Léčba a odpočinek v Mariánských Lázních

Léčba a odpočinek v Mariánských Lázních

Hotel Cristal Palace**** nabízí specializované programy pro léčbu řady onemocnění i jejich prevenci. Všem hostům ordinuje konkrétní kúry hotelový lékař.

Františkovy Lázně – lázně jako za starých dobrých časů

Františkovy Lázně – lázně jako za starých dobrých časů

Chcete se vrátit v čase do přelomu 18. a 19. století a nechat se hýčkat jako lázeňští hosté v dávných časech? Vyberte si malebné Františkovy Lázně s šachovnicovým půdorysem a řadou empírových a klasicistních budov, umístěné uprostřed krásných parků a lesoparků.

Lázeňská kolonáda v Mariánských Lázních

Lázeňská kolonáda v Mariánských Lázních

Centrem lázeňského života byly vždy kolonády. Hlavní kolonáda Mariánských Lázní je novobarokní stavba z let 1888-1889, která se stala dominantou lázeňské promenády.

Hotel Imperial Karlovy Vary

Hotel Imperial Karlovy Vary

Pětihvězdičkový hotel Imperial nabízí svým hostům vysoký standard služeb. Nově zrekonstruované prostory hotelu uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Tržní kolonáda v Karlových Varech

Tržní kolonáda v Karlových Varech

Bohatě vyřezávaná, dřevěná kolonáda ve švýcarském stylu byla postavena v letech 1882 – 1883 podle projektu slavných vídeňských architektů Fellnera a Helmera. V interiéru kolonády naleznete tři minerální prameny – Pramen Karla IV., Dolní zámecký pramen a Tržní pramen.

Pupp Royal Spa – regenerační a relaxační wellness centrum

Pupp Royal Spa – regenerační a relaxační wellness centrum

V příjemné atmosféře jedinečného Grandhotelu Pupp vám tým odborných lékařů a zkušeného personálu nabízí širokou škálu preventivních, léčebných a relaxačních procedur a programů nejvyšší kvality. Jedinečné a osobité Pupp Royal Spa nenajdete jinde na světě.

Dvorana Glauberových pramenů ve Františkových Lázních

Dvorana Glauberových pramenů ve Františkových Lázních

Po první světové válce hledaly Františkovy Lázně další možnosti, jak rozšířit léčebné indikace. Byly provedeny první zkušební vrty, s cílem nalézt hlouběji položené prameny vhodné ke koupelím. Podařilo se tak nalézt pramen Glauber IV s nejvyšším obsahem Glauberovy soli na světě.

Hotel Salvator v Karlových Varech

Hotel Salvator v Karlových Varech

Hotel Salvator nabízí luxusní ubytování v pokojích zařízených v romantickém biedermeierovském stylu a vyzdobených původními starožitnými předměty.

Spa Resort Pawlik – Aquaforum Františkovy Lázně

Spa Resort Pawlik – Aquaforum Františkovy Lázně

Čtyřhvězdičkový sen spojující historickou atmosféru s mimořádným komfortem. Místo, kde budete mít všechny lázeňské i hotelové služby pod jednou střechou – a kde vás budou rozmazlovat od hlavy až k patě.