Úvod > Co chcete dělat? > Sen pro dva ve Wellness & Spa Hotelu Ambiente
Sen pro dva ve Wellness & Spa Hotelu Ambiente
"> "> "> "> "> "> ">
Přidat foto
Lázně a wellness

Sen pro dva ve Wellness & Spa Hotelu Ambiente

Pokud hledáte aktivní dovolenou, wellness víkend či lázeňské léčení, každý den po celý rok nabízí wellness & spa hotel Ambiente nezapomenutelný pobyt.
Přijďte si užít romantické chvíle v těsné blízkosti karlovarských kolonád a vřídla. Nechte se zlákat k procházkám v lázeňském parku a nasajte atmosféru světoznámých lázní. Čtyřhvězdičkový Wellness & Spa hotel Ambiente**** leží v samém srdci Karlových Varů a svým hostům nabízí pohled na kostel Máří Magdalény. Překročíte práh a jste uprostřed historického lázeňského centra.

Pro podávání těch nejlepších výkonů, ať už v zaměstnání, s rodinou nebo v každodenním životě, je důležité poskytnout tělu příležitost k regeneraci a získání nové síly. V našem moderním MediRelaxCenter a Thermáriu můžete s wellness a beauty programy získat zpět energii prostřednictvím relaxace, pročištění a péče.
 

Provozovatel

Wellness & Spa Hotel Ambiente

Moravská 1A
360 01 Karlovy Vary
Tel.:
+420 353 365 111
Email:
info@hotelambient...
WWW:
www.hotelambiente.cz
GPS:
50,222301 12,885227
 
 

Vstupné

Cena: 3 565 Kč

Poznámka:Uvedená cena za 2 lůžkový pokoj (1 osoba/den) s plnou penzí a lázeňskou péčí. Wellness antistresový program: 7.700 Kč/7 nocí/PLP Redukční program: 27.500 Kč/14 nocí/PP

 

Časová náročnost

12,0 hodin