Úvod > Co chcete dělat? > Hotel & Depandance Kopacka v Lanškrouně
Ubytování

Hotel & Depandance Kopacka v Lanškrouně

Hotel & depandance Kopacka nabízí ubytování v atypických stylově zařízených apartmá, z nichž každé překvapí svou jedinečností. Jeho přidanou hodnotu představuje nově přistavená depandance propojená příjemným atriem.
Hotel & Depandance Kopacka je s citem a láskou renovovaný objekt v srdci Lanškrouna. Jeho přidanou hodnotu představuje nově přistavená depandance propojená příjemným atriem. Tyto krásné přístřešky vám nabídnou pohodlí, vzdušnost krásu, prostor k odpočinku a dostatek soukromí – to vše dohromady s nevtíravým zážitkem pro vaše oči a mysl.

K rekonstrukci objektu přistupovali velice obezřetně, pečlivě s citem a přesně tak se budou starat i o vás.
Hotel nabízí 8 prostorných apartmánů vybavených jak pro krátkodobé, tak i pro dlouhodobé pobyty. Je situován v samotném centru Lanškrouna s přilehlým veřejným parkovištěm, které je od pondělí do pátku od 7 do 17 hod. placené.

Po dobu pobytu našim hostům doporučujeme navštívit vyhlášené restaurace Papaguy a Koupák Lanškroun, který leží na břehu známých lanškounských rybníků, nebo třeba kavárnu Lovely Day a kouzelný bar Marcus, které se nacházejí bezprostřední blízkosti hotelu. Větší obchody a nákupní zóny lemují okraj Lanškrouna. Vše je dosažitelné procházkou.

Lanškrouna je hrdým pořadatelem každoročních eventů, jako jsou například Lanškrounská Kopa nebo cyklistický závod Regionem Orlicka a dalších kulturních akcí, které denně nabízí nové kulturní centrum L’Art.

Provozovatel

Hotel & Depandance Kopacka

S. Čecha 40
563 01 Lanškroun
Tel.:
+420 725 888 719
Email:
rezervace@hotelko...
WWW:
https://hotelkopa...
GPS:
49,911913 16,613251
 
 

Časová náročnost

12,0 hodin

 
 

Ubytování a restaurace v okolí

Restaurace U Pastýře Lanškroun

Restaurace U Pastýře Lanškroun

Lanškroun, Pardubický kraj
Minipivovar Faltus v České Třebové

Minipivovar Faltus v České Třebové

Česká Třebová, Pardubický kraj
Hotel Filipinum

Hotel Filipinum

Jablonné nad Orlicí, Pardubický kraj